Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1938 postów 2 komentarze

Blog Janusza Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke - Blog Janusza Korwin-Mikke

{korwinista} pisze:

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dowody dostarczane przez stronę rosyjską mają akurat w przypadku tej katastrofy nikłą wartość. Inkryminowany okrzyk wydało by 99% osób w ostatecznej sytuacji. Bogarodzica i tp. to tylko w czytankach.

Otóż, po pierwsze: jaka "strona rosyjska" ma dostarczać jakie "dowody"??? Na co? Możemy podejrzewać Mosad - i co? Żądać od Mosadu dowodu, że nie rozwalił tego samolotu? Od Hamasu? Od wywiadu Luksemburga? Jśsli ktoś twierdzi, że nastapił zamach, to on ma dostarczyć dowody!!

Temat Smoleńska definitywnie zamykam. Dyskusje o tym, że śp.gen.Andrzej Błasik był w kabinie, w progu kabiny, o metr od kabiny - i czy miał we krwi 0,01%, 0,02% czy 0,03% alkoholu - pozostawiam hobbystom. To nie ma najmniejszego związku z problemem. Nawet gdyby papież stał nad głową i kazał lądować - decyzje podejmuje pilot i odpowiedzialny jest tylko i wyłącznie pilot. Inni mogą mieć co najwyżej wyrzuty sumienia. Krótko zresztą.

Mam tylko prośbę do Sekciarzy Wielkiej Katastrofy: jak juz ustalililiście, że winna jest bomba, to przynajmniej odstosunkujcie sie od kontrolerów powietrznych, poleceń Moskwy, złego stanu lotniska, złego naprowadzenia itd. Jak przyczyną była bomba, to chyba nie ma to juz znaczenia - nieprawda-ż?

Co do "K***aaaa!". 30 lat temu z całą pewnościa krzyknąłbym "jezus - Maria!" albo podobnie. Dziś - nie ręczę... Mozliwe, że, tak samo, jak ci piloci. Czy to dowodzi postępu cywilizacyjnego?

To dowodzi, że żyjemy już w innej cywilizacji, niz nasi ojcowie. 

Ciekawe, że praktycznie nikt o tej "K***ie" nie pisze...

=====

 W niedzielę jak zwykle byłem w  Telewizji Nowa Prawica na (http://NPTV.pl),

A jutro w poniedziałek też jak zwykle zapraszam na godz.11.00doRadio WNET:www.radiownet.pl/sluchaj.

Przypominam, że do RadioWNETmożna dzwonić na nr.509 330 374i zadawać pytania.

I wieczorem w poniedziałek - video czat na czat.nptv.pl

 

KOMENTARZE

 • Od dziś będą same jedynki.
  Aż agentura pójdzie do domu.
 • Prawda o smolensku
  http://nom.nowyekran.pl/post/60104,moskwa-winna-smierci-a-moze-warszawa zachęcam do komentowania!
 • Jeden wpis tyle kontrowersji...
  http://jt.nowyekran.pl/post/60073,specjalnie-dla-janusza-korwin-mikke-18-wulgaryzm

  Może warto pociągnąć to dalej?
 • @Makedon 18:17:03
  Byłem. Czytałem. Żałuję
 • @Bartekolo 18:56:49
  Szkoda było tam wchodzić. Bełkotka jest już jedna w Iwoniczu. Wystarczy.
 • @NUS 18:03:13
  dokładnie.. niech sie wszyscy nie wierzący w zamach wyniosą (ja np. mam wątpliwości czyli jestem półagentem) i zostaną same PISmaniaki czyli kółko wzajemnej adoracji
 • Ja ostatnio zacząłem przychylniej patrzeć na teorię o zamachu.
  Nigdy go nie wykluczałem, ale brakowało mi motywu. Korzyści, którą chciano osiągnąć. Bo jakieś teorie o "ukaraniu Kaczyńskiego" czy strachu przed nim - to można między bajki włożyć.
  Jednak ostatnio, z perspektywy czasu zacząłem dostrzegać CEL, który mógłby być pożądany i do przewidzenia przez jakiegoś czekistę-szachistę. Tym celem byłby podział Polaków. Przedzielenie ich murem nie do przebycia... :(
 • Dobrze Pan zabrzmiał w audycji w radio PIN :)
  Fajne wprowadzenie, bez docinków jak w publicznych TV o ile kiedyś miał Pan wątpliwą przyjemność/obowiązek tam przebywać.

  Celowo włączyłem radio akurat na Pana rozmowę i była nietypowa a przez to ciekawa. Dla wielu słuchaczy tego radia mającego niezłą muzykę i beznadziejne wiadomości było to być może lekkie przebudzenie z letargu.
 • DEFINITYWNIE ZAMYKAMY TEMAT SMOLEŃSKA:
  http://orks.nowyekran.pl/post/60170,lazacy-lazarz-czy-jkm-to-tylko-pozyteczny-idiota-czy-rosyjski-agent-wplywu
 • Gdyby JKM był agentem:
  to by pisał, że był zamach...

  Podobno sowieci tacy sprytni i przebiegli są... Potrafią nawet nie wystartować samolotu z Okęcia i teleportować pasażerów w bliżej nie określone miejsce... Prawda @konserwatystko ?

  Tak więc JKM raczej agentem wpływu nie jest - nie dekonspirowałby się tak.
 • @antares 21:47:45
  JKM jest z Iwonicza?

  Panie starszy, dobrze że to ostatnie co piszesz na temat tragedii narodowej. Trzymam za słowo. Skoro ostatnie, to nawet zaniecham rozbierania tych głupotek. Jedną notką, wielu szkód nie narobisz, w głowach swoich sympatyków.
 • @Autor
  Nie podejrzewam pana o brak rozumu jednak na temat dowodów jest pan w błędzie. I ja i pan mówimy o tych samych dowodach. Tylko strona rosyjska dostarcza dowodów na takie a nie inne okoliczności i przebieg katastrofy więc na podstawie tych samych dowodów pan obstaje przy swojej/ruskiej wersji wydarzeń a inni stosując logikę i analizę dostarczonych dowodów podważają rosyjskie ustalenia.

  Mnogość wersji przyczyn katastrofy/zamachu wynika z cząstkowych, możliwych do krytycznego zaakceptowania przesłanek implikowanych z dostępnych materiałów.

  Przyjmując wersję zamachu może być tak, że wszystkie elementy, które pan wylicza jako wykluczające się wzajemnie są po prostu powiązane nieodkrytymi jeszcze zależnościami. Np. naprowadzenie nad las utrudnia postronnym dotarcie do wraku oraz obserwację pobojowiska spoza kordonu. Albo las ukrywał operatorów rakiet przeciwlotniczych. Możliwości powiązanie miejsc, osób i zdarzeń jest mnóstwo. Jako socjocybernetyk powinien pan o tym doskonale wiedzieć.

  Na marginesie dziękuję za zauważenie po tylu latach. Może nie o takich okolicznościach marzyłem ale dobre i to, przynajmniej wiem, że byłem czytany :D
 • Fakty a Korwin
  - Wizyta L. Kaczyńskiego wyznaczona na 10 IV dużo wcześniej niż Tuska na 7 IV, następnie ogłoszenie w mediach, że Tusk zaproszony przez Putina, a Kaczyński się pcha bez zaproszenia.
  - Kłamstwa o 4podejściach
  -Kłamstwa o locie cywilnym po to by usprawiedliwić przyjęcie KCH jako podstawy prawnej, w wyniku której samolot traci status eksterytorialnego i oddajemy kontrole nad śledztwem.
  - W nocy z 10/11 IV polscy prokuratorzy godzą się z Rosjanami, że wersja zamachu nie będzie brana pod uwagę. Od początku winna mgła i piloci. W tle propaganda wielkiego pojednania narodów.
  - Kłamstwa o rzekomych naciskach Błasika i prezydenta. Pamiętam jak Palikot nawet bezczelnie straszy PiS-wców, że stenogramy pogrążą Kaczyńskiego.
  - Słynne kłamstwa Kopacz, która przewiduje, że będzie propaganda idealnego śledztwa i postanawia tą propagandę zainicjować. Za to ewidentne matactwo zostaje później Marszałkiem.
  - Cały obóz postmiędzynarodówki czy post KPP jak kto woli(PO, SLD, Palikot, Mikke), wrzeszczy o winie pilotów i mgle nawet po stenogramach i słynnym "na kursie na ścieżce". Nikt nie powie, ż należy postawić zarzuty kontrolerom jak to zrobiono w dzień po katastrofie pod Szczekocinami.
  - Wszystko sprowadzić do mgły i pilotów. "nie powinni w takich warunkach lądować" powtarzają wszyscy jakby nie mieli podstawówek i nie rozumieli, że to było tylko podejście do 100m, podejście o którym pilot Jaka mówi: "kilka razy możecie spróbować", bo podejście to rutynowy manewr nie obarczony ryzykiem, chyba że jest się sprowadzonym na manowce przez wierze i wychodzi się znad jakiegoś jaru kilometr od pasa. Dla Komorowskiego sprawa jest "arcyboleśnie prosta"
  - Taśma rejestrująca pracę wierzy się zacina i nic nie zarejestrowano(jedzie mi tu czołg?)
  - Awanse szefa BOR-u, Protasiuka i Kopacz(pamiętacie słynne standardy PO i sprawę Gilowskiej? - pusty śmiech)
  - Raport Millera bardziej haniebny, niż MAK bo polski potwierdza naciski Błasika. Po zdementowaniu, że jego głos był w stenogramach elyty ogłaszają, że to nic bo prawdopodobnie był w kokpicie. Na podstawie takiej, że był znaleziony w tzw. strefie kokpitowej gdzie znaleziono 13osób, jesdnak w której nie było pilota i mechanika!! Równie prawdopodobne jest to, że nie było tam pilota!!
  - Raport Biniendy naukowo wyklucza możliwość złamania skrzydła o brzozę(matematyka, fizyka, symulacja komputerowa), elyty zaczynają wyzywać od szaleńców oszołomów, chorych psychicznie. Raport profesora z Ohio, który badał katastrofę promu Columbia i ma kilkadziesiąt zleceń od NASA, to dla nich polityczna intryga Macierewicza.
  Raport Millera nie przedstawia żadnych analiz, jest tylko założenie polegające na tym, że gdzieś skrzydło się urwało i brzoza jest jedynym wyjaśnieniem.
  -Raport prof Nowaczyka, na razie jedyna próba wyjaśnienia katastrofy bez brzozy(jakoś to skrzydło odpadło) to dla elyt powód, żeby ogłosić, że nie ma sensu zniżać się do poziomu Macierewicza. Dla tych zdrajców prawdziwy jest raport Millera i nawet nie potrzebują obalenia wyliczeń Biniendy!!
  Ta cała hołota w normalnej Polsce nie miałaby 3% poparcia. Po 89r najważniejszym celem układu grubej kreski było nie dopuszczenie do władzy nowych Piłsudskich i Dmowskich. Kiedy Kaczyński na takiego wyrósł stworzyli zjednoczony front. Udało im się obelgami i czarną propagandą stworzyć bezrefleksyjny elektorat antykaczystów. Dlatego jeżeli Kaczyński jest na prawicy, to na lewicy musi pojawić się jakiś Piłsudski, bo nie ma się co łudzić, że antykaczystów cokolwiek ruszy, jeżeli PO ma nadal 35%.

  Co na to wszystko Mikke... Sami widzicie.
 • @Torin 16:23:21
  Dziwacznie pan wnioskuje. Odnośnie pierwszego zapytania - lektura pańskiego tekstu (wskazanego linkiem) przywiodła mi przed oczy urocze iwonickie źródełko z wydobywającymi się pęcherzykami CO2 - zwane "bełkotką". Od czynionego bełkotu. Pan też ma napęd z gazów cieplarnianych?
  A część druga pańskiej notki to do kogo? Ja sympatyków nie mam.
 • A co ze zgodą Donalda Tuska na wyjaśnienie katastrofy przez MAK?
  Przecież nie musiał się na to zgadzać. Porozumienie międzyrządowe pozwalało mu domagać się powołania wspólnej polsko-rosyjskiej komisji badającej przyczyny? Moim zdaniem, najkorzystniejsze dla całej sprawy byłoby zaproponowanie Rosji wynajęcie uznanego na świecie eksperta od katastrof lotniczych z kraju trzeciego, takiego, który nie chciałby psuć sobie nazwiska posądzeniem o nierzetelność, który zorganizowałby prace badawcze od A do Z, miał dostęp do wszystkich materiałów z katastrofy i sporządziłby raport końcowy. Należało zaproponować, że kosztami podzielimy się po połowie, a jeśli to dla Rosji problem, to Polska może nawet sfinansować całość (na pewno by na to nie poszli). A jeśli Rosja torpedowałaby pomysł niezależnego eksperta, to nagłaśniać sprawę w mediach.
  Tragiczna śmierć głowy państwa zasługuje na rzetelne wyjaśnienie a to jest chyba najlepsza metoda.
  To, że Tusk nie złożył takiej, lub podobnej propozycji, jest godzeniem w polską rację stanu. I to jest prawdziwy skandal a nie cała katastrofa. To świadczy, że Tusk albo ma coś na sumieniu w tej sprawie, albo w jakiejś innej i jest przez Rosjan szantażowany. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobne jest to, że Rosjanie mają na niego jakieś papiery, które mogą spalić jego kandydaturę na szefa KE.
 • @antares 11:16:18
  "Dziwacznie pan wnioskuje." Istotnie, wyznawcy JKM może wydawać się dziwaczne, nawet gdy próbuje się symulować miszcza. Ostatecznie oryginał jest niedościgniony i jedyny w swojej klasie.
  Jeśli coś panu bulgocze to pewnie to odbity echem bulgot miszcza, którego w oryginale pan nie zauważa. To znane zjawisko.

  "Pan też ma napęd z gazów cieplarnianych?"
  Napewno nie świecę odpadowo, jak miszczu. Dziękuję, to chyba był komplement. Niech będzie - Tak! Mam napęd z gazów.:))

  "A część druga pańskiej notki to do kogo?"
  A oprócz pana, ktoś jeszcze nie wie do kogo, czy nawet we własnych szeregach jest pan jedynym przypadkiem?
  Z takim poziomem kojarzenia tekstu, uważa pan, ze powinien oceniać moją notkę? Wiem, że napisałem ją możliwie przystępnie, ale bez przesady. Nie aż tak przystępnie...
 • DO AUTORA !!!
  Osobiście uważam, że jest Pan agentem rosyjskim ale ładnie się Pan zachowuje w sprawie elektrowni atomowych.

  Skoro się Pan wybiera do mediów to proszę.. już o tym pisałam.. zapytać publicznie dlaczego tacy politycy jak Sikorski, Macierewicz, Kaczyński.. oraz osoby podające się za świadków "katastrofy".. przez dwa tygodnie nie sprostowały pierwotnej podobno błędnej godziny katastrofy tj. 8.56.


  "PIERWSZA ROZMOWA
  Pierwsze nagranie; Godz. 8:52 – 8:53 (MSZ)

  Czas: między godz. 8:52:53 a 8:53:18

  Połączenie odebrane przez Centrum Operacyjne

  Pracownik CO: Centrum Operacyjne MSZ słucham

  Minister Radosław Sikorski: Czołem Sikorski

  P.CO: Dzień dobry Panie Ministrze
  "Oto skąd wiedziałem, że zginęli. Dość insynuacji"
  MSZ opublikowało zapis rozmowy Centrum Operacyjnego z ambasadorem RP w... czytaj więcej »


  MRS: Co wiemy o tym wypadku w Smoleńsku?

  P.CO: Jeszcze nic nie wiemy Panie Ministrze

  MRS: To proszę nawiązać kontakt z.. rozumiem, że samolot Prezydenta uległ awarii.. proszę o informację

  P.CO: Zaraz będę oddzwaniał

  MRS: Dziękuję

  P.CO: Dziękuję

  DRUGA ROZMOWA
  Drugie nagranie; Godz. 9:02 – 9:03 (MSZ)

  Czas: między godz. 9:02:53 a 9:03:51

  Połączenie nawiązane przez Centrum Operacyjne

  Minister Radosław Sikorski: Halo

  Pracownik CO: Dzień dobry Panie Ministrze Centrum Operacyjne. Rozmawiałem przed chwilą z szefem konsulatu i z attache w Smoleńsku. Powiedzieli, że z wieży kontrolnej dostali informację, to było 15 minut temu, zdarzenie, że prawdopodobnie samolot zaczepił o drzewa przy lądowaniu i spadł.

  MRS: Jezus Maria (szept"


  A tymczasem:

  "Dokładnie o godzinie 8.56 w całej Polsce zawyją syreny alarmowe i rozdzwonią się kościelne dzwony. W ten sposób uczcimy pamięć poległych w katastrofie, która wydarzyła się dokładnie tydzień temu."


  Będzie Pan pierwszym człowiekiem na świecie, który poruszy ten malutki problemik polskich "elit" politycznych.
 • Tajemnica katastrofy .
  Nie chcę sie tam chwalić ale wizjonerem bywam, zamachu żadnego rzecz jasna nie było, raport tego całego MAK-u można spokojnie wyrzucić na śmietnik ale tylko dlatego by strona rosyjska zachowala kasę ( gdyby sami przyznali ,że ktoś z ich ludzi zawiódł i tym samym przyczynił sie do dramatu no to siłą rzeczy musieliby wyplacic olbrzymie odszkodowania), wraku i czarnych skrzynek tez nam nie przekażą , bo i tak żadnych dowodów byśmy nie znależli a przecież im wcale nie zalezy na tym by tych dowodów ich winy nie było , wprost przeciwnie , niech Polska i świat cały domniewa jak najdłużej ,że FR to nadal imperium grajace swoja role na tyle skutecznie ,że należy ich sie bać .

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031