Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1938 postów 2 komentarze

Blog Janusza Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke - Blog Janusza Korwin-Mikke

Idziemy 7-X

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego? Patrz niżej

 Zwolennicy PiS pod hasłem: „Polen erwache!” maszerują 29-IX. ONR-owcy i zwolennicy sanacji – 11-XI. Konserwatyści, prawicowi liberałowie i narodowcy – 7-X, w rocznicę ogłoszenia w 1918 suwerenności Królestwa Polskiego. W rocznicę dnia, w którym Polska uzyskała niepodległość.

W dwóch poprzednich latach szliśmy razem z ONR-owcami – z prozaicznego powodu: może się to odbyć wyłącznie w dniu wolnym od pracy. „Młodzież Wszechpolska” też tłumaczyła, ze narodowcy – zawzięci przecież wrogowie Piłsudskiego – idą w rocznicę dnia przekazania Mu władzy tylko dlatego, że to dzień wolny od pracy.

Ale w tym roku 7-X przypada w niedzielę.

Padają głosy, że jest to „rozbijanie jedności Prawicy”. Przepraszam: tych zwolenników PiSu, którzy są prawicowcami, serdecznie zapraszamy! Tych członków ONRu, którzy nie są narodowymi socjalistami – też serdecznie zapraszamy. Ale to ma być manifestacja Prawicy. Narodowych socjalistów, liberalnych d***kratów, centrowych etatystów – nie zapraszamy.

Na pewno będzie nas mniej, niż 29-IX czy 11-XI – ale Prawica nie opiera się o Większość. Prawica powołuje się na Zasady. I idziemy w imię tych Zasad.

Chcemy przypomnieć, że w 1918 uzyskaliśmy Wolność – i po 35 dniach oddaliśmy ją socjalistom i d***kratom, którzy w dwadzieścia lat doprowadzili państwo do katastrofy. Pomachano nam przed nosami Wolnością w 1989 – by dobrowolnie, za poparciem większości, pozbyć się suwerenności 1-XII-2009 roku.

A obecnie mówi się o zmniejszeniu autonomii, jaka cieszymy się w Unii Europejskiej. Mówi się o nowych podatkach, odbierających nam swobodę wydawania naszych pieniędzy jak chcemy. Mówi się o nowych przepisach – ograniczających naszą Wolność.

Naszymi hasłami są:Wolność, Praworządność, poszanowanie Własności. Walczymy o Prawdę, o Honor, o poszanowanie Tradycji.

Chcemy Polski niepodległej – Polski sprawiedliwej.

I dlatego idziemy 7-X.     

=====

Głębsze uzasadnienie - tutaj:

http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/dlaczego_trzeba_pojsc_7x_1/1479

KOMENTARZE

 • Autor
  Gdyby byly minusy,dalbym Panu max. ilosc.
  Bez obrazy,ale to tekst lewacki,czy jasniej mowiac,faszystowski.
 • @Robert.K 00:10:15
  Obawiam się, że nie rozumie Pan znaczenia terminów, których Pan raczył użyć w swojej wypowiedzi.
 • @TRad 00:19:11
  Spoko , to tyko kolejny pisiak. On wie że białe nie jest białe.
 • A ten przygłup, jąkała, o czaszce jakby podobnej do nieforemnego ogórka, wciąż liczy że ...
  laski wreszcie na niego polecą, jak zostanie premierem.
  Bo póki co, to lecą ... na ziemię (ze śmiechu jak widzą takie dziwadło).
 • @vortex 00:30:52
  marna prowokacja
 • @pawel-and 00:37:33
  Do was pasuje stare (z czasów komuny) ludowe hasło - cep cepa cepem pogania (CCCP). Jesteście bandą niedorajdów, którzy liczą że na hasłach wolnościowych dorwą się do władzy i koryta, i wtedy dopiero pożyją jak lordowie.
 • @vortex 00:30:52
  Autobiografię już napisałeś, teraz napisz komentarz do notki.
 • @vortex 00:47:44
  A wiecie skąd jest nazwa Związek Radziecki???
  To dobre pytanie. Bo oni jak przejęli władzę, to ogłosili światu że teraz po wygnaniu ohydnych kapitalistów tam jest istna sielanka. Bo tam rządzą teraz rady robotnicze i chłopskie, czyli hutnicy, górnicy, stolarze, piekarze, dojarki, oracze. Mają swoje rady, tam radzą nad wspólnym dobrem, spierają się czasem i podejmują mądre decyzje ku powszechnemu dobru i szczęśliwości, i jest oczywiście cudownie - wspaniały przykład dla całej ludzkości. Ten mit trwał przez dziesiątki lat i był nawet popularny. Czym dalej od ZSRR tym bardziej był popularny. A jak było naprawdę, chyba wiemy. Dopiero trzeba było Sążenicyna i wielu innych, aby ujawniła się prawda że to wielka mistyfikacja.
  Wasz projekt jest niezwykle podobny do bolszewickiego, i podobnie wyglądałaby wasza "sielanka" gdybyście wygrali.
 • @TRad 00:19:11
  Ja sie obawiam,ze jest Pan czytelnikiem GW.

  A teraz definicja leminga:"czlowiek, ktory bezkrytycznie wierzy w to, co uslyszy w telewizji, albo przeczyta w internecie i przyjmuje to wszystko bez zadnego zastanowienia, uwaza sie przy tym za madrego"
 • @Robert.K 01:11:33
  No więc po co się paraczłowieku przedstawiasz?
 • @vortex 01:11:29
  Oczywiście wierzymy, któż jeśli nie współczesny spadkobierca myśli komunistycznej (keynesista) zna się lepiej na Związku Radzieckim?

  Niezwykle podobny do bolszewickiego to jest właśnie projekt Johna Mynarda Keynesa. I faktycznie "podobnie wyglądałaby wasza "sielanka" gdybyście wygrali".

  Projekt liberalny stoi w opozycji do ww. bliźniaczych projektów i koryta w nim nie ma. Jeśli nie potrafisz rozróżnić wydatków na największe nawet przywileje władzy od wydatków na "interwencje" komunistów czy keynesistów to jesteś kolejnym ignorantem, który nie potrafi odróżnić rzędów wielkości - w tym wypadku milionów od miliardów.

  (Do Twojej wiadomości: miliony są promilami od miliardów. Jeszcze dokładniej: trzeba podzielić przez 1000, słownie: tysiąc.)

  PS. W Twoim kalkulatorze kieszonkowym NIE MA liczby miliard.
 • kochani ,dajcie sobie spokój...
  na tym marszu w niedziele dnia 7mego będzie tylko dwóch ...KORWI i jego cień jak dopisze słońce...może w oknie pojawi się rezydent z oklaskami...
 • @vortex 00:47:44
  Ja na nic nie liczę. Mam to głęboko w poważaniu kto będzie rządził, byle żeby był wolny rynek i żeby rząd nie przeszkadzał. Tego chcę, a że JKM głosi cały czas to samo to go popieram. Nie dlatego, że hasła są lotne tylko dlatego, że w Polsce jeszcze tego nie było. Załóż działalność i spróbuj się utrzymać. Podejrzewam, że jej nie masz bo masz postawę typowego roszczeniowca, któremu wydaje się, że wszystko mu się należy. Może zrozumiesz o co mi chodzi.

  Polecam ostatnią audycję w za, a nawet przeciw, w trójce:
  http://www.polskieradio.pl/9/302/Artykul/691627,Nie-uda-sie-podatkami-zaczarowac-rzeczywistosci

  Może trochę Ci naświetli problemy z jakimi borykają się przedsiębiorcy.
 • @vortex 01:11:29
  No to nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Przykre ale prawdziwe.
 • @vortex 01:11:29
  A Związek Radziecki też był krajem niezwykłej wolności. Serio, nawet na lekcji rosyjskiego w liceum mieliśmy wierszyk o tym jak to w "Stranie Rad czieławiek diszit swobodoj (oddycha wolnością)". Później na przerwie kilku kolegów uśmiechając się złośliwie wciąż powtarzało "jak on diszit swobodoj, łoh jak diszit!".
  Ale na studiach było już bardziej serio, wyjaśnili nam że prawdziwa wolność, to uświadomiona konieczność, a nie że tam każdy robi sobie co mu się akurat podoba i jak mu się wydaje. Partia, rząd i odpowiednie organa określają bieżące konieczności i uświadamiają je ludowi pracującemu miast i wsi - i na tym właśnie polega PRAWDZIWA wolność. A więc można, proste. Więc mnie na te wasze egzaltowane wrzaski i na te stare azjatyckie numery nie nabierzecie. Jak ja widzę te wasze mordy bolszewickie, azjatyckie, to ja już wszystko o was wiem.
 • JKM
  A co z przyszłym rokiem, bo ta data wypada na poniedziałek.
  Może uda się zrobić w tzw. "międzyczasie" jakiś przewrocik i zmienić datę święta narodowego.... :-)))
 • Sądzę, że z 10 tys. zwoleników wolności na marszu się uzbiera.
  A z milion zostanie w domu, ale też będą kibicować za wolnością. To jest dobry wynik. Trzeba się policzyć.
 • @vortex 00:30:52
  Po twoim wpisie mogę stwierdzić ,że twoja czaszka przypomina neandertalski kształt czaszki
 • @michal43 09:44:46
  10 tys to i tak kupa luda !
  I jak wy sobie poradzicie w tymi dwoma "pielgrzymkowymi "głośnikami ?
 • @autor
  Należy się jednak małe wyjaśnienie do tej notki.
  "Zwolennicy PiS pod hasłem: „Polen erwache!” maszerują 29-IX. ONR-owcy i zwolennicy sanacji – 11-XI. Konserwatyści, prawicowi liberałowie i narodowcy – 7-X, "
  ONR to organizacja narodowa, która jest współorganizatorem więc dziwne, że zapomniał pan dopisać MW.
  Zobaczymy więc ilu tych narodowców będzie na pańskim marszu. Pytanie dlaczego ONR odmawia pan bycia narodowcami?

  "Tych członków ONRu, którzy nie są narodowymi socjalistami – też serdecznie zapraszamy. Ale to ma być manifestacja PRAWICY."
  Marsz Niepodległości tym się różni od pańskiego marszu, iż to nie jest marsz żadnej prawicy czy lewicy. To marsz każdego komu zależy na Wielkiej Polsce. Państwie, które przez swoją siłę będzie niepodległe.
  Tutaj nie liczy się, czy ktoś jest z lewicy czy prawicy. Najważniejsze jest to, by każde działanie przysłuży się narodowi.

  Liczę na pełną relację z marszu. Powodzenia ;]
  W końcu chce pan utrzymać w Polsce zamordyzm.
 • @frasobliwy 13:08:14
  "iż to nie jest marsz żadnej prawicy czy lewicy....Tutaj nie liczy się, czy ktoś jest z lewicy czy prawicy. Najważniejsze jest to, by każde działanie przysłuży się narodowi.."
  O, to jest właśnie przykład takiego socjalistycznego bezideowego pierdolenia o wszystkim i o niczym.
 • @Phill 13:34:10
  To powodzenia w waszych staraniach wprowadzenia zamordyzmu liberalnego. W końcu Korwin liczy na przejęcie władzy jedynie dzięki wojsku.
  My liczymy na pracę i odbudowę narodu. Ciekawe kto wygra. Walka trwa.
 • @frasobliwy 13:57:34
  "My liczymy na pracę i odbudowę narodu"
  Zapomniałeś dodać, że jeszcze liczycie na tą pracę wszystkich robotników miast i wsi w czynie społecznym: sianokosy, żniwa, wykopki ziemniaków, wykopki buraków cukrowych, zamiatanie jesiennych liści itp.
 • @Karuzelski 14:32:59
  Ja ci odpowiem i nie na priv. Chodzi o to, żeby nie oglądać żenującej ustawki między wami narodowymi socjalistami a palikociarnią. Jedynie na co byśmy się narazili to na śmiech z was.
 • @Phill 13:34:10
  Phill'u wierny giermku błyszczącego ,powiedz komu służysz,komu gładzisz zmarchy ?
  Twój guru zapowiada w najbliższym czasie pucz wojskowy (pomijam kwestię słuszności tych objawień ) zastanawia mnie tylko jedno zdanie:
  cyt.:"... Mam w tej sprawie sprzeczne doniesienia – z wyższych szczebli dowodzenia...... "
  Kim jest ten śmieszny człowiek?
  Do czego się przyznaje? Do wpływów w "bezpiece"i WSI ?
  Czy to on ma stanąć na czele tego puczu?

  ps
  Broń Boże nie odpowiadaj !!!!
 • @Phill 15:53:52
  To ma być śmieszne? Nawet nie ma jak cokolwiek napisać, bo ty z urzędu wszystko jako socjalizm przyjmujesz.
  Takie doktrynerstwo nikogo nie zaprowadziło daleko. Może dlatego właśnie nikt nie traktuje liberałów poważnie.
 • @Phill 15:53:52
  Dodatkowo polecam ci do przeczytania ten tekst
  http://autonom.pl/index.php/artykuly/publicystyka/1935-o-bezzasadnosci-pomowien-o-socjalizm
  Może on uświadomi tobie to co chciał bym ci przekazać.
 • @Karuzelski 17:12:04
  Cześć Karuzel. Zmieniłeś świat na plus? Dobrze Cię widzieć.

  Jest jeszcze jeden aspekt: przypomnij sobie, że "wykolegowało" go z jakiegoś ciała, o którego istnieniu nie wiedział, więc wynalazł pretekst i robi swoje obchody. Dywersyfikacja, to dobrze, nie? Byleby tamtych do libertarianizmu przekonać.

  A niepodległość warta świętowania choćby i 3 razy w roku.
 • @Karuzelski 21:34:46
  Coś poważnego byś zrobił, a nie wysiadasz z tramwaju, który jeszcze nie ruszył:-D

  Ten Grzegorz zawsze gdzieś mi się przewijał, nawet Ty go chyba kiedyś też gdzieś wspominałeś, ciekawa ta teoria. Takie mam na wstępie uwagi:

  1. Można się zastanowić, w którą stronę będzie ewoluować program, który ma ewoluować nieustannie.

  2. Z jakichś powodów uważam, że bycie lepszym "moralnie" daje siłę do bycia lepszym siłowo/militarnie, ale to może wdrukowany przekaz z takich "Gwiezdnych wojen" czy innego "Władcy pierścieni" (tego drugiego nawet nie widziałem, ale przekaz widać nawet na tych fragmentach, które przypadkiem widzi się w TV czy na YT).

  3. Gdyby tak UPR, KNP i ta TP zdobyły po 17% to chyba by wystarczyło:-D
 • @vortex 08:39:57
  Związek Radziecki był krajem protokeynesizmu. Gdybyś słuchał dokładnie, to byś wiedział czego po kim oczekiwać.

  Komuniści wolności upatrywali w "zdobyczach ludu parcującego miast i wsi", w tym nacjonalizcji.

  Keynesiści tez nie kładą nacisku na wolność tylko na "interwencje" państwa.

  Zarówno nacjonalizacja jak i te interwencje są ingerencją państwa w gospodarkę i we własność prywatną - jeden z filarów wolności.

  Takie same środki prowadzą do takich samych rezultatów (zasada przyczynowości). To dlatego współczesne państwa keynesistowskie ponoszą taką samą klęskę, jak wcześniej państwa komunistyczne.

  Jeden z pierwszych przywódców, który czytał Marksa, ale zmodyfikował go Keynesem, doprowadził tą polityką do takiego kryzysu, że wywołal II Wojnę Światową. I on również doszedł do przekonania, że po kształcie fizjonomii można poznać, czego po kim można się spodziewać. I też te jego "mordy" pochodziły z Azji. Nie idź tą drogą.

  Liberałowie obiecują tylko wolność. Bez nacjonalizacji, bez interwencji. Po europejsku, nie azjatycku. Rząd Ci nie będzie nic uświadamiał, sam musisz sobie poradzić. I prawdopodobnie tego boisz się najbardziej.
 • @frasobliwy 13:08:14
  Polska może być Wielka i niepodległa przez swoją siłę tylko wtedy, gdy tę siłę będzie posiadać. Siła Narodu i Państwa tkwi w osiągnięciach nauki, techniki, gospodarki, w wychowaniu młodzieży, zdrowiu oraz w sile jego armii, policji i organów sprawiedliwości.

  Nauka, technika, gospodarka, wychowanie i zdrowie jest lepsze pod każdym względem, gdy jest wykonywana przez prywatne podmioty na życzenie prywatnych odbiorców. Silna armia, policja i sprawne sądy potrzebują m.in. większych niż obecnie nakładów finansowych.

  Jedno z drugim wspaniale współgra w programie liberalno-konserwatywnym - część kosztów ponoszonych obecnie przez państwo na te pierwsze 5 celów, które w dodatku są bez tych kosztów efektywniejsze, można przeznaczyć na pozostałe 3 cele.

  Dlatego liczy się, czy ktoś jest z prawicy czy z lewicy, bo pomimo najlepszych chęci lewicy (Tam Na Dole rekrutują brukarzy, podobno), tylko prawica naprawdę może przysłużyć sie narodowi.
 • korwin
  Ty czlowieczku myslisz ze ludzie sa malo inteligentni.Ty jak sie nie podlac zysz pod cudza demonstracje to na twoja to nawet corka nie przyjdzie.Moze kilku glupszych znajdziesz ale na palcach ich bedzie mozna policzyc chyba ze jak diabelek przyjdzie w kilku osobach jak to tutaj czyni.

  SEKTA DO BOJU !!!!!!! macie nielada zadanie,robic lapanki na dzikosow i do marszu przechowywac.Kolor nie wazny,aby sztuka sie zgadzala no i nie zapomnijcie gapiow filmowac bo jetem pewien ze bedzie ich wiecej niz was a zawsze to bedzie wiecej.

  korwin jak oglosil pikieta pod ministerstwem zdrowia aby jakas dziwna petycje zlozyc to przyszla tylko jedna tvn i ani jeden czlonek czlonkow.A moze to bylo inne ministerstwo?Juz mi sie szukac nie chce.
 • @Karuzelski 23:53:39
  Akurat w dziedzinie ochrony życia (oddajmy prawicy, co prawicowe...) dokonał sie pewien postęp (nie: "postęp postępu").
 • @Karuzelski 23:53:39
  A w ogóle to można by w końcu wstawić naszych tam, gdzie liczą głosy:-D
 • @Karuzelski 00:51:16
  Mieszko by się przydał. To też może moja projekcja, wspomożona poczetem Matejki, ale na bezkompromisowego wyglądał.

  Nie wiem, jaką drogą to pójdzie ("O, nie takim znowu szalony, aby cokolwiek mniemać. Lub nie mniemać"), ale sądzę, że powinno się działać na wszystkich frontach, na demokratycznym tyż.

  A trepy może się zmobilizują, jak to w godzinę zagrożenia drzewiej bywało...
 • @night rat 01:33:23
  No dobra, a kto wyrzucił Korwina z tego tam "komitetu obchodów 11/11", czy jak mu tam było? Kto zawłaszcza, rozbija i szufladkuje? Dla patrioty Dzień Polaka to powinien być codziennie.
 • @Metzgerwein 21:13:44
  PS. Dla tych, którzy nie wiedzą, że miliard to nie milion: dywersyfikacja to nie dywersja.
 • @Karuzelski 09:42:28
  Po za tym jak nazwać tych pozostałych "przedstawicieli" prawicy, którzy z jednej strony krzyczą na Korwina "rozbijacz", a kiedy przejść do konkretów, proponują rozwiązania stricte lewicowe (czasem(dla niepoznaki?) pod innymi nazwami)? Krety? Czy rozwadniacze?
 • @Karuzelski 12:45:48
  W dodatku: nie są to miliardy piw.

  Generalnie zgadzam sie z Tobą w kwestii wysokości podatków, aczkolwiek oprócz bieżących wydatków powinna być też pozycja w budżecie: "rezerwa na przyszłość" (np. na wypadek niżu demograficznego, masowej, acz czasowej, emigracji, wojny itp.). Gdyby nadwyżka była zbyt duża to władza mogłaby ogłaszać np. "miesiąc bez podatku".

  Zgodzić się też można na inną niż pogłówny strukturę podatków, bo od jego struktury ważniejsza jest jego wysokość, więc nawet ten ostatnio przez Korwina podchwycony 15%-owy VAT mógłby ostatecznie być, aczkolwiek trzeba pamiętać, że ma on wady podobne do wad podatku dochodowego. (VAT nie pozbawiony wad.)
 • @Karuzelski 14:00:06
  No wymieniłeś właśnie te wady, o których napisałem, że VAT je posiada. A główną wadą VATu wspólną z dochodowym, o czym piszesz tyż, jest owo zainteresowanie władzy majętnością mieszkańców. Dla tych samych powodów jestem przeciwnikiem podatku katastralnego.

  Docelowo - niski pogłówny.

  Czy "ruchoma cena" jest niemoralna? Tu się nie zgodzę. Jeśli przychodzi biedna staruszka do sklepu spożywczego, to właściciel ma prawo sprzedać jej taniej. I odwrotnie. Właściciel salonu BMW na początku lub na końcu rozmowy proponuje rabat. Jeśli kupującym jest Kulczyk (choćby optycznie) - o zniżce nie wspomina. "Czyż nie o denara umawiałem się z Tobą?"

  Tyle razy mignął mi przed oczami obraz Godzilli, że sam się zastanawiam, dlaczego go pominąłem:-D

  Dawaj ten konserwatyzm, odpowiem po spacerze. (Dla zdrowotności, tudzież innych sprawek.)
 • @Karuzelski 15:35:45
  Spokojnie, pogłówny = od głowy i jego równości wobec wszystkich nie kwestionuję. Ja abstrahowałem:-D Chodziło mi tylko o to, że prywatna cena u prywatnego podmiotu jest ruchoma, a podmiot, bywa, że stosuje optyczną ewaluację nabywcy i nie jest to wtedy niesprawiedliwe.

  Oczywiście "tanio", "drogo" to pojęcia względne. Jednak wg zasady równomiernego rozkładu obciążeń fiskalnych ostatecznie i tak podatek jest w pewnym sensie pogłówny. I w porównaniu do dzisiejszego "pogłównego" nasz byłby znacznie niższy, bo zredukowane będą zadania państwa, więc i wydatki niższe.

  Co do zróżnicowanych podatków lokalnych to uważam, że powinna być jakaś centralna czapa na to ("nie więcej niż" i tu można by zastosować "podymny" lub "łanowy", ale również niski. Znów się przyczepisz, że niski jest względny?)
 • @Metzgerwein 18:14:33
  CDN:
  Prywatny kontrahent ma prawo oceniać optycznie czy tam organoleptyczne drugiego kontrahenta, bo szanse są równe: jeśli oceniający się pomyli - to on przegra. W przypadku państwa - wiadomo - władza się nie myli, poszkodowany będzie zawsze mieszkaniec.

  Po drugie zauważ, że wcześniej pisząc o równości pogłównego (aż się dziwię, że pomyślałeś, że ja chcę od głowiska, od głowy i od główki inaczej pobierać, ale moja wina - powinienem być bardziej precyzyjny i od razu napisać "abstrahuję"), potem zgadzasz się na zróżnicowanie lokalnego. Może też by go pod walec? Przy czym, żeby było jasne: w Warszawie jak na Pustyni Błędowskiej (pozdro dla Philla) a nie na pustyni jak w stolicy (żeby już nie pisać "niski").
 • @Karuzelski 19:45:08
  No widzisz, kiedy chciałem uniknąć słów na "abstra", to się nie zrozumieliśmy. Też staram się upraszczać to, co chcę wyrazić, bo nie należę do tych, którzy uważają wykład za dobry, jeśli choć jeden słuchacz zrozumiał, tylko jak największa liczba.

  Nie używam też słów, znaczenia których nie rozumiem:-D

  Ale jakoś zawsze pierwsze na myśl przychodzi mi słowo "symetryczny" zanim wpadnę na "równy po obu stronach". Może to rodzaj dysleksji, a może skomplikowanie dziedzin, o których rozmawiamy, powodują takie syndromy. W dodatku zdania wychodzą mi wielokrotnie złożone, ale staram się je wtedy rozdzielać kropkami.

  Nie udaję też za mądrego, raczej staram się znaleźć mędrszych od siebie, bo w ten sposób mogę się czegoś dowiedzieć.

  Lapisowy bruk będzie należał do właściciela chodnika:-D
 • @frasobliwy 16:30:21
  Powiedz no frasobliwy dlaczego ten cymbał "autonomiczny nacjonalista" się nie podpisał pod swoim bełkotem. Moim zdaniem dlatego, że wstyd by mu było firmować z odsłoniętą mordą takie głupoty! Uważa się za "socjalnego" ale nie "socjalistycznego". Mało oryginalny! I stosuje tylko przymiotniki. Spryciarz lewacki ustawiony na poławianie durniów. Gdzieś ty chłopie widział, żeby lewicowość pomogła jakiemukolwiek organizmowi państwowemu do czego innego niż do upadku? Jakiej ksywki poprzednio używaleś?
 • @Anna.M. 16:22:43
  Wracaj do kibla stara pudernico.
 • @widziane z USA 00:00:49
  Straciłeś klopowy na błyskotliwości wpisów. Jak widać całkiem cię już przysrali czarnoskórzy demokraci.
 • @bob marlej 12:20:08
  Nie lepiej by było BOBEK dla ciebie jakbyś poszedł na grzyby zamiast pierdoły czytać na tym cymbalskim linku?
 • @Karuzelski 22:48:43
  Ja pasażerem, ty motorniczym:-D

  Do jutra, do następnego przystanku.

  Przy okazji: w latach 80tych ub. wieku taki motyw: zatłoczony tramwaj, w ostatnich drzwiach największy ścisk. Akurat zebrali się tam ludzie chcący być najbliżej wyjścia, albo reszta tam ich zepchnęła. Motorniczy krzyczał na nich na każdym przystanku i nie chciał ruszyć, dopóki nie zamknął drzwi. Kiedy skręcił na rozjeździe, to chciał go ustawić dla następnego tramwaju na wprost i udał się w tył, za tramwaj. Kiedy jeszcze był pomiędzy swą kabiną a tylnymi drzwiami, a ci ludzie go zobaczyli idącego z łomem w ręku w ich kierunku, zaczęli mówić między sobą: oho, będzie bił.

  pozdro dla Żonki.
 • @Karuzelski 18:43:20
  Dzyń, dzyń, tramwaj niebiesko-czarny objeżdża miasto z widokiem na Hradczany.

  Na przystanek Konserwatyzm poczekają cierpliwie pasażerowie z nosem przy szybie.

  (Rym pożyczony, ale autor też pożyczał. Od Waldka:-D)
 • @Karuzelski 18:43:20
  http://i1131.photobucket.com/albums/m552/SpCowboy2842/ScreenShot-1.png

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031