Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1938 postów 2 komentarze

Blog Janusza Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke - Blog Janusza Korwin-Mikke

Bestie. O ludziach, którzy w czasach PRL mordowali Polaków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To tytuł książki Tadeusza Płużańskiego, która została wyróżniona w tegorocznej edycji Nagrody Literackiej im. Józefa Mackiewicza

 Jest to gigantyczne kompendium wiedzy o terrorze komunistycznym w latach powojennych, o próbach oddania sądowej sprawiedliwości oprawcom po 1989 roku oraz o trudnej drodze prawdy o tamtych czasach do szerszej świadomości Polaków w III RP”. Książka, nad którą wydawnictwo Najwyższego Czasu! pracowało przez długie miesiące jest jedyną tak obszerną i jednocześnie przystępnie napisaną publikacją na polskim rynku! Polecamy!

Książke można kupić w naszej księgarni internetowej ksiegarnia.korwin-mikke.pl , gdzie znajdziecie Państwo też wiele innych ciekawych książek, głównie z dziedziny ekonomii oraz oczywiście moich: m.in. "Vademecum Ojca", "Niebezpieczne ubezpieczenia", " W prostym zwierciadle", "Korwin-najlepsze teksty", "Rusofoby w odwrocie", wywiad rzeka pt. "Wolnościowiec z misją".

Zapraszam też na swój portal korwin-mikke.pl , na blog i do bogatego działu wiadomości. 

 

KOMENTARZE

 • Polecamy?
  .
  ...towarzyszu Januszu?

  Ja dla odmiany polecam zapoznać się, jak pewna franca niczym Częstochowy swego czasu broniła przywilejów, jakie te Bestie pobierały:

  http://orks.nowyekran.pl/post/64551,on-jest-manipulatorem-to-czlowiek-zlej-woli-oszust-intelektualny


  Dla jasności sytuacji.
 • @O.R.K.S. 00:12:06
  Jesteś nudny po bolszewicku! PRL było państwem legalnym już od 1945 roku i dlatego III RP będąc sukcesorem musi wypełniać podjęte zobowiązania. O czym chcesz dalej ujadać?
 • @antares 00:24:45
  .
  widać, żeś odebrał bolszewickie "wykształcenie"
  zwykli uzurpatorzy, sfałszowali wybory

  ale nie ma sprawy, masz te sążniste artykuły twojego "Góró", gdzie jak Częstochowy broni podjętych zobowiązań wobec zwykłego Kowalskiego, żeby mu nie odbierać długich dwóch lat emerytury (a zwykłej Kowalskiej nawet siedmiu lat!)

  prosiłem sekciarzy, żeby wklejali jak Mikke o to walczy, walczy jak lew o wypełnianie podjętych zobowiązań przez III RP - a tu taka posucha...

  po obronie Bestii - wyczerpały mu się bateryjki...
 • PO przepoczwarzyła się w prawicę.
  "Prawica to jest Platforma Obywatelska. Konserwatyzm Obyczajowy i liberalizm gospodarczy".  Stefan Niesiołowski  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/niesiolowski-zule-bili-policje-zawisza-pan-powiedzial-juz-wszystko,288280.html
 • SKURWIELE - obrońcy "porządku" strzelają bez powodu w tłum ludzi
  http://youtu.be/UUXAVMlKkFI
 • @antares 00:24:45
  O legalności władzy, stanowią wolne wolne, demokratyczne wybory.
  Czyżby po wojnie odbyły się jakieś wolne wybory, gdzie społeczeństwo wybrało komunistyczne władze ? Dziwne, bo mnie się zawsze wydawało, że ta władza przyjechała do Polski na sowieckich czołgach i mianował ją niejaki Dżugaszwili.
 • Teorie spiskowe - Michalkiewicz we Wrocławiu #3
  http://youtu.be/lylw9JgdnRc
 • XYX14.11.2012 08:06:59
  A czego ty od tej SEKTY wymagasz?Oni doskonale wiedza w co graja z korwinem.To pokomusza wydmuszka stworzona na potrzeby zagospodarowania prawicowej czesci spoleczenstwa.Tylko slepiec nie zauwaza co jest grane.

  Zobacz jak etatowi pisarze pod tym blogiem walcza.Calymi dniami przesiaduja to jak myslisz z czego zyja?
 • @XYX 08:06:59
  czyli tam gdzie wybory są fałszowane władza jest nielegalna, ale czy to oznacza że decyzje podejmowane przez to państwo są nielegalne? III RP nie ustaliła nielegalności władzy PRL ani tym bardziej nie anulowała jego decyzji więc decyzje podjęte przez PRL mają obowiązującą moc.
 • @XYX 08:06:59
  O legalności państwa świadczy m.in. to czy inne państwa je uznają. PRL była członkiem ONZ i miała wymiennie placówki dyplomatyczne w najbardziej liczących się państwach świata. Argumenty których używasz za O.R.K.S.-em świadczą o starannym wykształceniu w przedszkolu przyzakładowym. Demokratyczne wybory kończą się zawsze takim cymbalstwem jak obecnie w USA, Francji czy w III RP.
 • @bob marlej 10:46:25
  Tyś już Bobek zwariował na całego. Też widzisz z USA jak ten osrołek z czarnej dzielnicy?
 • @widziane z USA 10:29:59
  Jedyny "etatowy" nick jaki stąd kojarzę, to "widziane z USA"... No, jeszcze "ORKS". Żaden z nich raczej nie należy do "sekty". Znaczy do TEJ sekty...
 • Ziemkiewicz vs Kurkiewicz
  http://www.youtube.com/watch?v=bwi6dKq5DBE
 • @antares 12:12:25
  .
  I pomyśleć, że tyle razy Miszcz kładł wam do tych sekciarskich zakutych głów, że: "Dura lex, sed lex."

  A tu okazuje się, że wykładnia niezbyt pilnych uczniów jest taka:

  sfałszujmy określone prawem wybory, (hehe: np. na przewodniczącego klasy ;), - a jak już dogadany z nami wychowawca nam to przyklepie - to wybór jest już LEGALNY, i uzurpator podejmuje legalne w świetle prawa decyzje.

  Brawo!
 • @antares 12:12:25
  A co mnie obchodzi uznanie mojego państwa przez Burkina Faso, Cesarstwo Bantustanu czy Wyspy Palau ? To głos obywateli danego kraju ma znaczenie decydujące, a nie to czy uzna go jakiś koleś prezydent z drugiego końca świata.
  Przez całe lata PRL nie było wolnych wyborów, a kiedy tylko się takie odbyły, to po władzy "uznanej przez cały świat" zostało tylko wspomnienie.
  A demokracja wcale nie jest taka zła. To ustrój, gdzie dwóch profesorów przegłosuje jednego menela.
  Zresztą jak patrzę na najbardziej demokratyczne państwo świata, czyli Szwajcarię, no powiedzmy prawie najbardziej, bo zdaje się, że w tym rankingu mają drugie miejsce, to stwierdzam, że bardzo mi się demokracja podoba.
  Ale taka prawdziwa, demokracja bezpośrednia, a nie taka fasadowa jak u nas czyli parlamentarna, gdzie na drugi dzień po wyborach polityk mówi, pocałujcie mnie tam gdzie kręgosłup się kończy.
  Spójrzmy na wzmiankowaną Szwajcarię. VAT 7,6 %, niskie podatki PIT i CIT, różne w zależności od kantonu a nawet obrotu firmy.
  Państwo minimum, nie wcinające się ludziom w życie i gospodarkę. Mają ledwo sześć ministerstw. Mają własną walutę. Nie należą do euro kołchozu, chociaż są w Schengen i unijne dyrektywy olewają ciepłym sikiem. Przecież to marzenia każdego polskiego liberała.
  Jakoś demokracja nie doprowadziła ich do upadku.
  Może dlatego,ze tam faktycznie jest demokracja i ludzie w liberalny sposób wybierają lepszy towar - liberalizm w gospodarce, a nie chcą unijnego bubla.
 • @O.R.K.S. 15:29:50
  podaj alternatywę
  a jak nie, to pisz pan na swoim blogu i nie rozwieraj paszczy, bo oprócz pyskówek nic nie wnosisz ( dotyczy też widziane z US and A)
 • @XYX 16:37:37
  Mimo wszystko jednym z elementów legalności państwa jest jego uznanie przez inne państwa. Specjalnie wybierasz odległe i nieznaczące państewka, ale PRL uznały wszystkie państwa - w tym Szwajcaria, Kanada czy USA. Można by ją ewentualnie teraz zdelegalizować.

  Wolne wybory jako jedyne kryterium legalności państwa? Czy Polska Kazimierza Wielkiego była legalnym państwem? Czy Arabia Saudyjska jest legalnym państwem?

  Zdaje się, że meneli jest więcej niż profesorów...

  Szwajcaria Ci sie podoba, ale ze względu na niskie podatki, a nie demokrację... chyba? Uważasz (ja tego zwyczajnie nie wiem), że te niskie podatki to dzięki demokracji? Bo chyba stopień demokratyzacji wiąkszości państw UE jest co najmniej podobny do szwajcarskiego, a podatki jednak wyższe, więc chyba nie ma ścisłej korelacji między demokracją a liberalizmem? Na tle innych demokratycznych państw Szwajcaria wygląda na taki wyjątek, gdzie liberalizm jest pomimo, a nie dzięki demokracji.

  Nawet jeśli faktycznie demokracja bezpośrednia jest taka dobra i koreluje z liberalizmem - jaki mechanizm mógłby wprowadzić taką bezpośrednią demokrację w miejsce obecnej demokracji parlamentarnej i ją następnie utrzymać?

  Bo jeśli taka zbieżność jest tam tylko przypadkowa i chwilowa (w skali historycznej), to może jednak lepiej walczyć o liberalizm, o którym wiadomo, czym jest, niż o demokrację, która może zapewni liberalizm, a może nie?
 • @O.R.K.S. 00:44:20
  Gdzie w demokracji wybory nie są sfałszowane? I co to za wybory? Pisze się "guru" - widać żeś po państwowej szkole. Zwracam ci uwagę tylko po to byś się nie nadstawiał.
 • @XYX 16:37:37
  Sam widzisz capie trzyliterowy że już ci nie wystarcza demokracja ale potrzebujesz i pokazujesz prawdziwą demokrację w Szwajcarii. Co ma wysokość Vat do demokracji? Państwo minimum to jest prawica. Im wiecej demokracji tym mniej prawicy. USA dają zadu wraz z rozwojem demokracji a i Szwajcaria rdzewieje na potęgę. Była mniej zardzewiała 50 lat temu a za 50 już jej nie odróżnisz od III RP. Jesli za plus Szwajcarii uważasz to, że nie nie nalezy do eurolandu to zważ że nas do Eurolandu zawlekła demokracja .Weź capie trzyliterowy pod uwagę że choć dwu profesorów przegłosuje jednego menela ale meneli jest tysiące razy więcej od profesorów . I z tego powodu w demokracji dupa jest zawsze z tyłu.
 • @redrum 19:26:29
  .
  nie, no - wnoszę całkiem sporo ;)

  a) demaskuję obłudę "Góró" Sekty
  b) demaskuję nieuświadomiony bolszewizm jej członków (vide: nataras)
 • @antares 22:36:53
  .
  '...sążniste artykuły twojego "Góró", gdzie jak Częstochowy broni...'

  a czy dostrzegasz może ten cudzysłów - ślepy sekciarski bolszewiku?
  ;)
 • @Metzgerwein 21:49:36
  .
  "Wolne wybory jako jedyne kryterium legalności państwa? Czy Polska Kazimierza Wielkiego była legalnym państwem? Czy Arabia Saudyjska jest legalnym państwem?"

  "dura lex sed lex" do śmieci, jako zasada nieuniwersalna?
  ;)
 • @O.R.K.S. 22:55:11
  Nie odrzucam tej zasady, ale jakoś tu nie widzę bliższego związku z nią, racz objaśnić.
 • @O.R.K.S. 22:52:12
  Jeśli pisząc do ciebie O.R.K.S -ie użyłbym bym określenia "mądry" wszyscy prawidłowo rozumieliby, że mam cię za durnia. Gdybym zaś napisał ci że jesteś "mondry" - na durnia wyszedłbym ja. Pisząc "Góró" - mianujesz się idiotą. I kij ci w "oko".
 • @O.R.K.S. 22:55:11
  Weź ścierwojadzie dupe w troki, pokicaj do wysranego z usra - on cię poczęstuje lepszym gównem niż to które masz w lodówce w konserwach, on ma amerykańskie gówno z żydowskich klopów, a jak wiesz, dla was ścierwojadów to jest rarytas, towar luxusowy, cymes. Kto wie, może zostaniecie przyjaciółmi.
 • @antares 22:47:06
  Ty baranku z wypłukanym mózgiem. Gdzie ty widzisz tysiące razy więcej meneli ? Jakoś nie widuję na ulicach setek tysięcy meneli. Chyba,że obracasz się w ich środowisku i nie widujesz nikogo więcej niż menele.
  Poza tym menele nie chodzą na wybory, bo większość z nich mieszka po ruderach, śmietnikach, nie ma meldunku, ani dokumentów i nie może głosować.
  Więc nie powtarzaj bredni, które uroił sobie Korwin i czepił się ich jak pijany płotu.
  A wysokość VAT w Szwajcarii jest jak najbardziej zależna od tamtejszej demokracji. Gdyby demokratycznie zadecydowali za wejściem do euro kołchozu, to VAT musiałby iść w górę do unijnego poziomu 15%. Demokratycznie mówiąc UE - NIE, decydują więc, że VAT nie pójdzie w górę.
  W Polsce mamy więcej demokracji ? A gdzie ? Może demokracją jest to jak rząd olał głos Polaków w sprawie emerytur "67" ?
  Może w UE jest demokracja, jak kazali Irlandii powtarzać referendum ?
  Albo w sprawie traktatu lisbońskiego ?
  W UE nie ma demokracji. Mniejszość decyduje za większość, jak tego nie widzisz, to jesteś ślepy.
 • @antares 01:13:49
  .
  "Góró" - to Guru z defektem, intelektualna amebo, mój ty natarasku drogi ;)
 • @Metzgerwein 23:16:05
  .
  to może inaczej:

  "ale PRL uznały wszystkie państwa - w tym Szwajcaria, Kanada czy USA. Można by ją ewentualnie teraz zdelegalizować."

  Można by, czy bez dwóch zdań należy (po to, by być w zgodzie z Dura lex...)

  ?

  P.S. gratuluję towarzystwa takich Philów, jak ten powyżej ;)
 • @O.R.K.S. 08:50:05
  No to już chyba pojmuję, o co Ci może chodzić. Bo jeśli tu odpisałbym, że to pociągnie za sobą różne trudności, to Ty na to "dura... ", ale jedną z tych trudności jest stworzenie precedensu polegającego na tym, że kolejna władza, proponująca nowy system, może sobie delegalizować państwo z poprzednim systemem. W konsekwencji, gdyby do władzy doszedł sam O.R.K.S. spod prawicowej ściany (tuż przed czy za Korwinem?:-D), to po jego (i jego następców) wieloletnich liberalnych rządach, jakaś grupka lewaków lub obcych agentów wywoławszy rewolucję i przejąwszy władzę, mogłaby, już tradycyjnie, zdelegalizować Polskę O.R.K.S.a.

  I czy to się w ogóle da zrobić?

  Co do Philla, to ja rozumiem, że można stracić cierpliwość, bo nawet Ty krytykując Korwina, nie oferujesz w zamian żadnych pozytywnych propozycji, a swoich podejrzeń wobec niego, nie ptrafisz udowodnić.

  Jeśli PiS, PO, SLD, Palikot i reszta propagują i wykonują założenia socjalizmu, to jest to NA PEWNO na rękę państwom ościennym. Jeśli wg Ciebie Korwin jest ruskim agentem, to nawet Ty musisz przyznać, że tylko BYĆ MOŻE. Masz jakąś alternatywę?
 • @Metzgerwein 19:10:45
  .
  przebiegła bestia
  ale to przecież Miszcza perspektywa, że Dura lex nie podlega zawieszeniom - ja tylko pokazuję wam, jakie bywają tego konsekwencje - jedną z nich jest właśnie pół wieku nielegalnych rządów PRL

  "swoich podejrzeń wobec niego, nie ptrafisz udowodnić."
  no stary, podobnie pewnie argumentowano "niewinność" króla Stasia, aż kiedyś wreszcie kwity na pobierane czerwone złote ujrzały światło dzienne.

  Ale lud miał oczy i uszy - widział poszlaki już wcześniej
  ja tych poszlak przytoczyłem już z milion

  a na końcu jest jeszcze konstatacja, iż zasadniczo zupełnei nie ma znaczenia - czy Miszcz jest ruskim kretem czy tylko zachowuje się jak ruski kret (bo tak mu podpowiada jego chora fantazja)

  Efekt finalny jest dokładnie ten sam.

  P.S.
  za sukces Palikota w wyborach nader odpowiedzialny jest Mikke - skoro jako znamienity socjocybernetyk chyba zdawał sobie sprawę, że uczestniczy w "oficjalnym" niemal przekazaniu mu swego pryszczatego elektoratu...
 • @O.R.K.S. 00:43:19
  Ja sądzę, że jednak jest różnica, bo obcy agent w godzinie zagrożenia wyda wszystko wrogowi, któremu służy a taki co tylko gada to tylko gada, jak Łukaszenka, a swoje robi.

  Z Palikotem popełnił błąd, ale w tamtej sytuacji mogło to dla niego wyglądać obiecująco.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031