Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1938 postów 2 komentarze

Blog Janusza Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke - Blog Janusza Korwin-Mikke

Postępy demokracji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W d***kracji socjalizm czyni postępy: większość Amerykanów popiera pomysł JE Baraka Husseina Obamy: podnieść płac-min z $7,25/h do $9/h!

A ja proponuję dziś Państwu przeczytanie wywiadu ze mną na portalu Onet: 

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/janusz-korwin-mikke-w-wyborach-uzupelniajacych-do-,1,5425707,wiadomosc.html

 

KOMENTARZE

 • wypadałoby tu też umieścić
  bo ja nie będę nabijał liczników onetowi.
 • Nie ma to jak kompletny ekonomiczny laik, nieuk, który nigdzie normalnie nie pracował (jedyny zawód brydżysta)
  ... udziela społeczno-ekonomicznych nauk wszem i wobec.
  Korwin bożyszcze idiotów.
  Ja wam tylko gratuluję, kupa śmiechu.
 • ?
  czy pod pseudonimem "vortex" nie kryje się przypadkiem poseł Niesiołowski? Jakby ten sam styl wypowiedzi...
 • @dblada 13:06:09
  NIE!!!

  Ale nie cierpię nieuków i zwykłych osłów nadętych jak balony. Bo taki jest Korwin, tzw. kompletisze idiotisze. Niemcy by się tylko z durnia śmiali, u nas robi za autoryteta.
 • Żałosny gość
  Podejrzewam, że tu nie chce publikować bo mu już nie płacą. Będzie publikował na Onecie czyli u tvn-owców a dokładnie teraz u Niemców.
  Nieważne z kim i gdzie, byle dobrze wyjść na swoje za gadanie pierdół
 • @vortex 11:16:17
  A co to takiego, ta cała praca?

  Już nawet mniejsza o Korwina, ale gdzie pracował np. Diogenes? A Sokrates?

  Nigdy nie podajesz żadnych argumentów, dlaczego? Bo ich nie masz.

  A czytać, pewnie czytałeś, długo i bezkrytycznie. W dodatku same paranaukowe mity. Za to dobrze brzmiały dla takiego Homo Sovieticusa, który czuje, że nie poradziłby sobie z własną wolnością, więc i innym żałuje.

  No i czego tak gratulujesz?
 • @interesariusz z PL 10:33:47
  Janusz Korwin-Mikke chce wystartować w wyborach uzupełniających do Senatu w Rybniku. W rozmowie z Onetem deklaruje, że mandat wywalczy "bez większych trudności".


  Janusz Korwin-Mikke, fot. Newspix
  Janusz Korwin-Mikke był posłem w latach 1991-93, a więc - jeśliby mu się udało zdobyć mandat senatorski w Rybniku - to wróciłby na ul. Wiejską po 20 latach. W międzyczasie kontrowersyjny polityk prawicy wielokrotnie startował w różnych wyborach.

  Wybory uzupełniające mają zostać rozpisane z powodu śmierci senatora Antoniego Motyczki, który zmarł 24 stycznia.

  REKLAMA

  - Podziwiałem ostatnie przemówienie senatora Motyczki. Chciałem się z nim nawet spotkać, ale okazało się, że nie będzie to możliwe, bo już nie żyje. Jednak zaszczytem byłoby dla mnie wejście w jego buty w Senacie - mówi Onetowi Janusz Korwin-Mikke.

  Janusz Korwin-Mikke prowadzi blog w portalu Onet - przeczytaj najnowszy wpis

  Chodzi o wystąpienie z lipca 2012 r. - na forum Senatu. Dość niespodziewanie polityk Platformy Obywatelskiej bardzo krytycznie wypowiedział się nt. zamówień publicznych. Stwierdził, że "takiego rozgardiaszu i draństwa, jakie jest teraz, jeszcze nie było". I podał przykłady - w tym budowę autostrady na Śląsku.

  Twórca Nowej Prawicy przewiduje, że powinien zostać senatorem "bez większych trudności", a swój wynik, który może uzyskać, szacuje na ponad 20 proc., co przy około ośmiu kandydatach powinno zapewnić mandat. Korwin-Mikke przypomina jednocześnie, że przed kilkoma laty, startując w wyborach uzupełniających we Wrocławiu, zdobył prawie 20 proc. głosów, pokonując np. Władysława Frasyniuka.

  Czym chciałby się zająć w Senacie? Jak mówi Onetowi, po pierwsze zmianą porządku konstytucyjnego. - Mam projekt reformy ustroju państwa, który Senatowi winien przypaść do gustu - podkreśla. A po drugie: - Mam wielu znajomych polityków w USA i myślę, że jako senator będę mógł coś dla Polski załatwić - odpowiada.

  Mimo chęci startu, polityk znany z kontrowersyjnych wypowiedzi stwierdził w biuletynie swojej partii, że "Sejmu nie lubi i nie poważa". W ostatnich miesiącach było o nim głośno, bo pisał o posłance Annie Grodzkiej jako o "poślęciu nazwiskiem »Grodzkie«". Transseksualna parlamentarzystka - jak mówiła Onetowi - popłakała się wtedy, bo poczuła się "sponiewierana".

  Z kolei przy okazji paraolimpiady Janusz Korwin-Mikke stwierdził: - Równie dobrze można by organizować zawody w szachy dla debili lub turnieje brydżowe dla ludzi z zespołem Downa.

  Również i te słowa wywołały negatywne reakcje. Poruszający się na wózku inwalidzkim poseł PO Marek Plura zauważył, że wypowiedz Korwina-Mikke są "szkodliwe, niestosowne i zawierają cechy faszyzmu".

  (GK)
 • @Metzgerwein 20:48:34
  jak to , co to "praca"?
  a słyszał Pan czasem takie ludowe porzekadła : " porządną pracę byś sobie znalazł"!!
  dziś porządna praca to etat w urzędzie marszałkowskim, pewny grosz, bezpieczeństwo finansowe , przyjemne warunki pracy...
  no! w najgorszym razie praca w PUPie (pow.urząd pracy), ale tam sporo interesantów i w związku z tym niedogodności związane z wysłuchiwaniem zrzędliwych interesantów.
 • Janusz Korwin Mikke Gość Telewizji Radom
  http://youtu.be/4xQsGkGv4JQ
 • A lista podpisami juz zebrana?
  od 15 lat nie wyszły mu wybory, zawsze ktoś coś spieprzył...
  media - źle pisały pokazywały,
  współpracownicy - nawet jak zebrali podpisy to im tramwaj nie ruszył z przystanku i na czas nie dowieźli.
  Ludzie - woleli serial w TV zamiast iść na wybory. I tak kurwa do usranej śmierci!
 • @Brodzisław 22:26:21
  A temu z kolei wszystko wychodzi:

  http://cultofmac.cultofmaccom.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2010/02/Picture-15.jpg
 • PARTIE TO MAFIE BOJKOT WYBORÓW
  KORWIN MIKKE JAK KAŻDY ŻYD JEST PRZECIWNY PŁACY MINIMALNEJ.ONI BY CHCIELI ŻEBY LUDZIE PRACOWALI NA NICH ZA CHLEB I MISKĘ ZUPY.GDYBY TO ZALEŻAŁO O ŻYDÓW TO JUŻ DAWNO NIE BYŁO BY ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH NA SWIECIE.ZASTANAWIAM SIĘ DLACZEGO JESZCZE NIKT NIE SKUŁ KORWINOWI TEJ ŻYDWOSKIEJ WREDNEJ MORDY STEFAN DEMBOWSKI STOWARZYSZENIE DEMOKRACJAUSA NOWY YORK stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com
 • @mąż stana 00:19:59
  Taa, jednego z drugim.

  Podobno duże oczy są do tego potrzebne, więc tej pani się udało i wcisnęła facetowi jabłko. I znów ta cała historia od początku:-D
 • @amadeusz2006 00:59:46
  http://m.onet.pl/biznes,93mk1

  Oto kto jeszcze jest za płacą minimalną.
 • @Metzgerwein 12:39:59
  Niie rozumie tylko, dlaczego ograniczać się do "płacy minimalnej"?
  Skoro płaca minimalna na poziomie, powiedzmy 1200 zł, zapewnia Obywatelom jako takie życie, to "płaca minimalna" w wysokości 10 000 zł, zapewni wczasy na Florydzie, oraz możliwość odkładania (inwestowania) na
  " godną starość".
  Gdyby tak jeszcze, Parlament ustalił wiek odejścia z tego Świata w wieku, powiedzmy 130 lat, każdy mógłby dożyć szczęśliwej starości...aaa zapomniałem! Należy jeszcze przegłosować, maksymalną prędkość piłki tenisowej, coby każdy 129-sto latek mógł grać w tenisa.

  SZał na Korcie, Stój (c)Halina, Klaskanie w Mroku .....
 • @seedam 00:11:30
  "W styczniowym badaniu poparcie dla rządu zadeklarowało 28 procent badanych."
  sondaż CBOS

  Ciekawe, że ci sami, którzy nie ufają rządowi w żadnej innej sprawie (72%), mimo tego w tej jednej sprawie wierzą, że kiedy ustali/podwyższy on najniższą, to działa dla ich dobra.
 • @Metzgerwein 01:41:11
  Szał na korcie
 • @Metzgerwein 01:41:11
  Kał na Szorcie
 • @vortex 11:16:17
  Dla odmiany ty mnie rozbawiłeś. Ile lat zajęło ci skończenie szkoły? A ile temu bożyszczowi? Jeśli ktoś potrafi zarabiać głową a nie tylko jak ty pracować rękami to ucz się od niego. Bo nie znam ludzi którzy zarabiają rękami, tylko wynajmują je tym, którzy zarabiają głowami. Idiota nie zarobi głową ani złotówki, jedynie da popis swojej głupoty za darmochę.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031