Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1938 postów 2 komentarze

Blog Janusza Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke - Blog Janusza Korwin-Mikke

Ja twierdzę, że tych, co wywołali powstanie anty-warszawskie należało postawić pod sąd!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jednak, na litość Boską, nie wynika z tego, że należy negować bohaterstwo żołnierzy. A co oni są winni, że dowództwo to nabuzowane buce? Tymczasem pewna profesoressa slawistyki wzięła się za "demaskację mitu":

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,13663805,_Kamienie_na_szaniec___czyli_mit_domaga_sie_analizy.html

Na co Jej zresztą dość rozsądnie inni replikują.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,13682672,Homofobiczne__Kamienie_na_szaniec____A_gdyby_byli.html

Ale to w ogóle ilustracja pełnego WARIACTWA: „Kamienie na szaniec” są złą książką, bo pomija ona problem nierównej pozycji kobiet, walki z pedofilią, nie pokazuje żołnierzy homoseksualistów i w ogóle nic nie wspomina o powstaniu w ghetcie.

Warto dodać, że nic też nie mówi o tragicznym losie Murzynów w Południowych Stanach.

Otóż oświadczam: książki popularne – w odróżnieniu od dzieł naukowych - od tego właśnie są, by tworzyć mity. Od tego są, by tworzyć kult bohaterów. Bo młodzi ludzie muszą być patriotami, by na odpowiednie hasło umieć walczyć za słuszną sprawę.

I tylko trzeba pilnować, by ci co dają hasło do walki, byli jednak chowani na książkach naukowych, a nie na popularnej literaturze! Co oznacza, że muszą istnieć elitarne szkoły.

A sprawy płci są sprawami prywatnymi – o których się po prostu nie mówi – przynajmniej publicznie. I gdyby „Rudy” i „Zośka” byli nawet zoofilami, to nie przestaliby przez to być dobrymi oficerami. Trzeba skończyć z myśleniem totalitarnym!!

P.Elżbieta Janicka jak trochę podrośnie będzie się jeszcze wstydzić, że napisała tę książkę. 

KOMENTARZE

 • @mesa boogie 17:06:22
  Tez tak mysle.
 • Polacy to wariaci.
  I tak mają o nas myśleć nasi potencjalni wrogowie. Nieważne, czy nas rozbiorą za długi w porozumieniu z władzą, jak rozbiory w XVIII w, czy najadą z dwóch stron, jak w 1939, czy podsuną traktat lizboński do podpisania. My, naród, będziemy przeciw okupantom powstawać, wbrew rachunkom strat i korzyści, dopóki nie wywalczymy suwerenności.

  I takie są długofalowe skutki powstań.

  Nie można ulegać terrorystycznym groźbom, jakim było zbombardowanie Warszawy. Wręcz przeciwnie, należy wystąpić z żądaniem odszkodowania od Niemców, a nie oobwiniać przywódców powstania.

  Co do oceny strat zadanych Niemcom, to tu fragment z meldunku 9. Armii niemieckiej:

  "Opór w Warszawie wzmaga się. Toczące się walki – w pełnym znaczeniu tego słowa – boje uliczne na terenie wielkiego miasta. Własne straty są wysokie. Celem opanowania położenia potrzebna jest pełnowartościowa dywizja wyposażona w dużą ilość broni ciężkiej."
 • @Hui 15:47:24
  Z ciebie HUI jest kawał nierozumnego ..... bo nie rozumiesz prostych treści. Skąd chłopak ma wiedzieć czy nie zostawił po sobie śladu gdy np. twoja żona mu tego nie powie? Wszystko jest kwestią słownictwa. Nawet gdy napiszę, że cię pi....lę to wcale nie znaczy że cię "kłujnąłem". Kumasz cioto?
 • Z tego wszystkiego wynika również to, że
  nie powinien się martwić pan Stanisław Michalkiewicz o los pani Wójciak prosząc prezydenta Grobelnego by "jednak tej pizdy nie wyrzucał - bo kto ją potem przyjmie?" - http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2780
  Przyjmie ją choćby Instytut Slawistyki Polskiej Akademii Nauk. Do kompletu.
 • @Słoń 21:39:03
  "Misie zdajesie":-D że on tak specjalnie gada, żeby ktoś takie jak mój wnioski wyciągnął (sam kiedyś potępił Hiszpanię za uleganie groźbom islamskich terrorystów).
 • @Słoń 22:08:45
  W związku ze Słoniem czy Hiszpanią?

  A wiela za takie kursa płacą?

  Seryjnie mi się zdaje, że on tak młoteczkiem w kolano, a nie zawsze kawę na ławę, albo taktyka taka?

  Albo tak faktycznie myśli, bo i taki nurt antypowstaniowy tyż jest. A moje przejście na stronę zrywno-powstańczą to właśnie reakcja na jego wpisy, więc biorę pod uwagę, że takie mógł mieć zamiary.

  Aczkolwiek może błądzę.
 • powstanie pod dowodztwem AK i przywrócenie powstancom oraz ludności praw konwencji Haskiej i Genewaskiej w warunkach kapitulacji
  BYLO JEDYNĄ SZANSĄ NA URATOWANIE LUDNOŚCI WARSZAWY PRZED ZUPEŁNA ZAGŁADĄ W CZASIE PRAWIE PÓŁROCZNEGO ZATRZYMANIA FRONTU W WARSZAWIE.
  http://telewidz.nowyekran.pl/post/69102,ludobojcze-zatrzymanie-frontu-na-wisle-w-1944r-i-akcja-burza-w-lublinie
  Front zatrzymany zostal na dwa miesiące przed Bugiem i na ponad 5 na Wiśle i ludność Warszawy pozbawiona praw mi,edzynarodowych dekretem z 1939r ulegla by zagladzie w najlepszym wypadku jak leningradczycy ale po zdominowaniu przez funkcyjnych jak ludność gett przed endlosungiem do komór gzowych. Do zaglady warszaWIAKOW WYSTARCZYLY ZARZĄDZENIA EWAKUACJI DO PODWARSZAWSKICH MIEJSCOWOŚCI lub pól pod dozorem Ukraińcow lub "etnicznych Litwinow" bez aprowizacji w czasie ponad 20 stopniowych mrozow. Nie byly potrzebne specjalne decyzje i organizacja zaglady.
  Cyba chodzi o sąd tj osądzenie, czy przywodcy powstania warszawkiego podjęli tak zbawienną decyzję świadomie czy edzięki sluszsnej wierze niepasożytniczej czego im nie darują świadomi i nieswiadomi czcziciele priorytetowości pasożytniczej motywacji i kztastrofalnego kultu holokaustu a nawet katasdtrofalnego kultu smoleńskiego.
 • @mesa boogie 17:06:22 Kopać w dupe JKM vel ozjasz Goldberg
  JKM nie tylko powinno sie kopać w dupę ale i pluć w jego żydowski wstrętny ryj.Proszę sprawdzić za co ta gnida siedziała w więzieniu w marcu 68 roku to może zrozumiecie dlaczego mu przeszkdzają polskie zrywy powstańcze,On tak jak reszta żydów okupujących Polskę chce zgasić ducha walki w Narodzie ale nie jego sukinsyna doczekanie.Kopcie w dupę wszystkich którzy nas obrażają,plujcie im w ryje inaczej będą się jeszcze bardziej rozzuchwalać .Stefan Michał Dembowski Stowarzyszenie Demokracja USA Nowy York www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • @amadeusz2006 23:53:30
  Najbardziej to trzeba skopać tych samozwańczych obrońców klasy robotniczej, którzy wciąż wierzą w komunistyczne bzdury o zbawiennym wpływie płacy minimalnej i innych "niezbywalnych" zdobyczach ludu pracującego miast i wsi, jak np. przymus ubezpieczeń społecznych.
 • @Słoń 01:19:28
  Wiesz, czyją rzeczą jest kochać się w skargach i własną pieścić się boleścią, tudzież ciągłym lamentem się poić:-D

  Mężom stana przystoi czym innym się zająć, choć i napić się czasem im zdarza.
 • Jak Goldberg stał się Korwinem-Mikke
  Jak Goldberg stał się Korwinem-Mikke

  Nowa Prawica czyli jak Goldberg stał się Korwinem-Mikke

  zobacz również http://kryptonimprawda.wordpress.com/2011/08/17/ozjasz-goldberg-zyd-mason-i-dywersant-propaguje-gmo/

  Jako, że jestem z natury dociekliwy zajrzałem do paru książek aby doczytać o nazwisku „Goldberg” i prawdziwym pochodzeniu Janusza Korwina-Mikke, wiemy, że jego prawdziwe nazwisko to Ozjasz Goldberg i jest z pochodzenia Żydem. Henryk Pająk w swojej książce „Kundlizm znów wygrał” podaje taką wzmiankę w dziale „antypolska Dyplomacja”, strona 73, cytuję:

  Kończąc ten spacer po filarach „Czwartej RP”, warto jeszcze zatrzymać się przy pani Katarzynie Nazarewicz, choćby w kontekście rzekomej wojny judeokaczyzmu z pozostałościami PRL i jeszcze głębiej – Komunistycznej Partii Polski. Tak zaciekle walczył on z tymi reliktami, że nie widział tejże Katarzyny Nazarewicz, córki żydowskiego generała UB i „historyka” trudzącego się w PRL szkalowaniem polskiego podziemia niepodległościowego z czasów drugiej wojny światowej, i drugiego pokolenia niepodległościowego z czasów PRL Bermanów, Nazarewiczów, Goldbergów, Fejginów, Humerów, etc. Katarzyna Nazarewicz wyróżniała się i wyróżnia szczególnie zajadłymi atakami na zwolenników tzw. „lustracji”, co zrozumiałe w kontekście przeszłości jej tatusia i jej „chodów” w „Czwartej RP”.

  potem mamy rozdział pt. „powrót B’NAI-B’RITH”:, strona 350, cytuję

  Do sierpnia 2007 roku istniało na świecie około 2000 lóż skupiających ponad pół miliona członków i działaczy w 42 krajach. Wybitnym działaczem zakonu był m.in. Arthur Goldberg, który przez wiele lat zajmował eksponowane stanowiska rządowe i dyplomatyczne w USA, a nawet ubiegał się o fotel prezydenta z ramienia republikanów

  czyli, że z tego wynika jednoznacznie, że krewniacy JKM należeli, lub należą do loży Żydowskiej B’nai-B’rith , która ma ogromny wpływ na losy naszej ojczyzny, czytam dalej i znajduję:

  Wypada nam w tym miejscu zamieścić listę członków założycieli tej polskojęzycznej antypolskiej mafii pod nazwą B’nai-B’rith. Oto oni.:

  Łukasz Biedka, Anna Dudziuk, Andrzej Friedman, Lidia Goldberg, Paweł Goldstein, Jan Hartman, Artur Hofman, Piotr Kadlćk, Małka Kafka, Alicja Kobus, Michał Korzec, Halina Kossowska, Sergiusz Kowalski, Stanisław Kowalski /„Kowalscy”! – H.P/ Agnieszka Mildbradt, Krystyna Piotrowska, Lesław Piszewski /„Piszewski!” – H.P./, Zofia Radzikowska, Michał Samet, Michael Schudrich /rabin/, Jarosław Szczepański /„Szczepański”! – H.P./, Krzysztof Szwejca, Maria Turska, „ksiądz” Romuald Weksler-Waszkinel /wykładowca KUL, przechrzta/, Piotr Wiślicki /„Wiślicki”! – H.P/ Katarzyna Zimmerer /pierwsza żona Jana M. Rokity/, Andrzej Zozula, Jan Woleński /właśc. J. Hertrich/. A oto Żydzi i Żydówki, od których wtedy nie uzyskano podpisu /powód i przyczyny nieznane/, które jednak zgłosiły akces do B-B.: Eleonora Bergman, Roman Byczuk, Edmund Cybulski, Lejb Fogelman, Jarosław Górnicki /„Górnicki”! – H.P/ Grzegorz Gembala „Gembala” ! – H.P./, Jerzy Halberstandt, Hubert Izdebski, Maciej Janas, Henryk Kozłowski /„Kozłowski”! – H.P./ Jan Lityński, Grażyna Mayer, Małgorzata i Wojciech Ornat, Piotr Paziński /„Paziński”! – H.P./ Ryszard SchnepF7, Bella Szwarcman, Paweł Śpiewak /„Śpiewak”! – H.P./, Paweł Wildsztajn. A co z „Mazowieckim”, „Michnikiem”, „Geremkiem”, „Kwaśniewskim”, K. „Bieleckim”, Cz. „Bieleckim”, S. „Bratkowskim”, M. Edelmanem, A. Hallem, M. „Borowskim”, O. „Lipińską”, M. „Królem”, A. 27 Były ambasador Polski /i Izraela/ w Ameryce Południowej z nadania b. premiera K. Marcinkiewicza. Prywatnie — mąż dziennikarki Tel – Awizyjnej Doroty Warakomskiej. „Milczanowskim”, J. „Pałubickim”, Tomaszem „Nałęczem”, S. Stommą, A. Zollem, Zanussim, W. Misiągiem, W. „Chrzanowskim”, I. „Cywińską”, K. „Kozłowskim”, W. „Bartoszewskim”, J. Zemke, L. Kieresem L. Balcerowiczem, J. „Żakowskim”, Najsztubem, M. „Wolskim”, J. Fedorowiczem, A. Holland, T. Grossem, H. Bochniarz, S. „Zielińskim”, L. „Kołakowskim”, M. Walterem, J. „Lewandowskim”, S. „Wiatrem”, E. „Wąsaczem”, N. Terentiew, J. Urbanem, A. Rotfeldem, H. „Suchocką”, H. Gronkiewicz-Waltz, J. Piterą, J. i L. Kaczyńskimi, L. Dornem, Wassermanem, A. „Bielanem”, M. „Kamińskim”, K. „Karskim” i kopą innych? Czyżby stanowili super – ligę pierwszej ligi spod znaku Bnai-Brith? To niemożliwe, bo „B-B” jest już saper – extra ligą!…

  koniecznie czytaj dalej!


  Przejdzmy do innej książki Henryka Pająka pt. „Jedwabne geszefty” – strona 105, 106, cytuję:

  Pochylmy się nad dłuższym opisem żydowskiej „neutralności” po wkroczeniu Sowietów na okres 1939-1941 do miejscowości Wysokie Mazowieckie (53 kilometry od Jedwabnego).

  Opowiada – (relacja spisana w kwietniu 1943 i przechowywana w Archiwum na Hoovera) pchor. Henryk J. – po jego powrocie z łagrów.

  - W dniu 8 X 1939 powróciłem z wojny do m. Wysokie Maz.,- gdzie już zastałem gospodarujące okupacyjne władze sowieckie.

  W mieście urzędował Komitet Powołany przez władze sowieckie, w skład którego wchodzili miejscowi komuniści i kryminaliści,

  a mianowicie:

  -GOLDBERG Szloma -”NN” komunista, karany w Polsce czteroletnim więzieniem, z zawodu tragarz;

  -TROSZCZYŃSKI Franciszek – były woźny w inspektoracie szkolnym, zwolniony z pracy za pijaństwo i defraudację;

  -GORZAŁCZANY Mowsza – krawiec komunista, karany kilkakrotnie w Polsce;

  -GRYNSZTEJN Lew -”NN”, stolarz;

  -WOJCIECHOWSKA Ida – analfabetka, żona kowala;

  -GLOWACKI -miejscowy komisarz i inni, pełniący funkcje milicjantów, nazwisk których nie pamiętam.

  Władze sowieckie, a ściślej NKWD pracę swoją rozpoczęło od aresztowania jednostek, które do czasów okupacji pracowały społecznie. Mianowicie aresztowano w końcu 9.1939 r.

  POŁOŃSK1EGO Jana („NN”) – prezesa Koła Stronnictwa Narodowego oraz Kazimierza- sekretarza POW (2) .Wymienieni – wezwani zostali do sprawdzenia dokumentów i już więcej do domów nie wrócili. Mam pewne wiadomości, że umarli w więzieniu w Mińsku. Rodziny ich zostały również aresztowane i wywiezione do ZSRR, a nieruchomości skonfiskowano.

  Dalej Henryk J. opisuje „wybory” z 22 X 1939. Spędzano ludzi siłą. Dowieziono nawet sparalżowaną nauczycielkę Józefę Morawską – po głosowaniu Pozostawiono ją własnemu losowi, więc mąż odwiózł ją do domu na taczce.

  Skład komisji wyborczej: przewodniczący OLEDZKI -parobek właściciela majątku Kielczewskiego, członkowie: analfabetka WOJCIECHOWSKA, GRZESZCZUK, TAUNENBAUM, GOLDBERG i jeszcze jakiś nieznany żyd. Miejscowy ZWZ „wcisnął” do komisji nauczyciela Ludwika Wiśniewskiego.

  czytam dalej kolejną książkę Henryka Pająka, pt. Bestie końca czasów, strona 53:

  Wielu agentów polskojęzycznej żydokomuny zostało dygnitarzami w PRL, wszys­cy zaś byli otaczani nimbem „bojowników” o wolność ludu hiszpańskiego, wzorami intemacjonalizmu. Rzymowski został ministrem spraw zagranicznych, Pruszyński – ambasadorem w Holandii, Jerzy Goldberg – szefem stalinowskiej „Kultury”, Karol Świerczewski (Tenenbaum) – ministrem obrony narodowej

  Bestie konca czasów, strona 377:

  Światowym potentatem w handlu gotowymi diamentami jest William Goldberg. Telewizja „polska” uczyniła go7 bohaterem reportażu. Można było podziwiać Goldber-ga w groteskowej scenie, kiedy ten biedak wysiada z wynajętej taksówki, płaci należ­ność, następnie wchodzi do budynku, gdzie przystępuje do targów nad zawartością koperty, w której pośród drobnicy pyszni się duży diament – główny obiekt „negocja­cji”.

  i pewnie znajdzie się jeszcze mnóstwo publikacji, zapraszam w komentarzach do demaskowania żydomasonów i prześledzenia rodowodów.
  Kryptonim Prawda, Artur

  Ozjasz Goldberg – Żyd, mason i dywersant propaguje GMO
  Według najlepszej encyklopedii Żydów w Polsce Pan Janusz Korwin-Mikke jest po prostu agentem wpływu nasłanym aby nas ogłupiać. Jest czymś w rodzaju „narodowca” na zawołanie i wiecowym krzykaczem. Ale zastanówcie się sami, czy Syjoniście może zależeć na Polsce? przecież oni są beznarodowcami a ich jedynym prawem i „ojczyzną” jest Talmud.
  cytuję:
  „Janusz Korwin-Mikke – Ozjasz Goldberg – dywersant, mason, członek Stronnictwa Demokratycznego w latach 1962-82 ; przez cały czas trwania PRL funkcjonowała w Polsce koncesjonowana partia pod nazwą „Stronnictwo Demokratyczne”, partia sojusznicza PPR a potem PZPR; partia pod nazwą „Stronnictwo Demokratyczne” miała korzenie masońskie i szerokie powiązania z masonerią, źrodło: Leon Chajn „Materiały do Historii Klubow Demokratycznych i Stronnictwa Demokratycznego w latach 1937-39”, Wyd. Epoka., W-wa 1964; brał udział w protestach studenckich ’68 roku; Założył w 1984 r. wraz ze Stefanem Kisielewskim Partię Liberał w „Prawica”. W 1987 roku został prezesem nowopowstałgo Ruchu Polityki Realnej [w 1989 r. przekształony w Unię Polityki Realnej]„
  całość nazwisk pod tym linkiem (jeżeli się nie otworzy to proszę kliknąć w „impatient”)
  http://web.archive.org/web/20080621011047/www.polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm
  oglądając inną listę Żydów natknałem się na taką wzmiankę, cytuję:
  „Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg - nawiedzony liberał, prezes UPR”
  możesz tę listę ściągnąć http://www.megaupload.com/?d=0VN6E7PA
  szukam dalej i w następnej liście krypto-Żydów widzę napis, pod numerem 77:
  „Janusz Korwin Mikke – Ozjasz Goldberg„
  ściągnij 9 stronnicową listę
  http://www.megaupload.com/?d=MHRPU7YU
  Tak więc Mason Janusz Korwin-Mikke (prawdziwe nazwisko Ozjasz Goldberg) wmawia wam, że GMO jest dobre i on sam nie widzi problemów ze zdrowiem po spożyciu tego sztucznego żarcia. Jest to celowa gadka żydomasona bo według Talmudu Gojów trzeba wiecznie kontrolować i truć aby zniewolić ich umysłowo. Tym któtkim filmem Pan Goldberg odsłonił swoją żydomasońską twarz. Wielu Polaków zdąrzyło się przekonać, że GMO to kolejny etap ludobójstwa Gojów a wykształcony Goldberg poleca wam tę trutkę.
  więcej o Goldbergu:
  http://frizona.pl/archive/index.php/t-1613.html
  albo po prostu wpiszcie w google: „Ozjasz Goldberg” i nie dajcie się więcej nabierać na gierki Kahału, bo oni są po to aby odgrywać role i się tylko medialnie sprzeczać. uważajcie aby nie narzucili nam Goldberga, który chyba jest szkolony do roli wodza w rewolucji Polskiej. Kiedyś też nam narzucono Piłsudskiego, który zlikwidował armię Polską a Żydom dał wyjątkowe przywileje, bo obsadził na stanowiskach.
  Panie Korwin-Mikke niech się Pan nie wstydzi prawdziwego nazwiska, bo twarzy zmienić nie można. Jakim prawem w Państwie, które jest nazywane demokracją kilka milionów osobników zmieniło nazwiska i ukryło swoją tożsamość. Każdego z nich trzeba zlustrować i udowodnić im spiskowanie przeciwko narodowi Polskiemu.
  - Nie chcemy Żydowskiej demokracji, Nie chcemy Żydowskiego liberalizmu, Nie chcemy Żydowskiego komunizmu, Nie chcemy Żydowskiego Socjalizmu, Nie chcemy Żydowskiego marksizmu, Nie chcemy Żydowskiego totalitaryzmu i innych systemów, w ogóle nie chcemy aby mniejszość narodowa okupowała wszystkie stanowiska decyzyjne w kraju i na świecie i jeszcze wmawiała nam, że są dyskryminowani. Jakim prawem mają rządzić światem.
 • @Kula Lis 62 10:04:55
  Co to za esbecka manipulacja?

  Gładkie przeskoczenie od
  "wiemy, że jego prawdziwe nazwisko to Ozjasz Goldberg" (Skąd to wiecie?)
  do
  "czyli, że z tego wynika jednoznacznie, że krewniacy JKM należeli, lub należą do loży Żydowskiej B’nai-B’rith".

  Jeśli "nie chcecie komunizmu, marksizmu" i nie chcecie też liberalizmu, to czego chcecie?

  Proszę opowiedzieć się jasno przeciwko państwowemu przymusowi ubezpieczeń, obowiązkowi szkolnemu i progresywnemu podatkowi dochodowemu, to będziemy wiedzieć, że nie jesteś komunistą.

  Nie z nami te Brunery, numer.
 • @Metzgerwein 10:28:55
  @Kula Lis 62 to manipulant . Najgorsze jest to ,że nienawidzi Polski , a o Polakach pisze z najwyższą odrazą.
 • @prawi co wiec 13:17:16
  Co więcej - takie "antysemickie" komentarze, polowanie na prawdziwych i rzekomych Semitów, jak najbardziej wpisują się w izraelską politykę historyczną, bo "udowadniają", że Polacy to antysemici, więc dają podstawę do urobienia polskiej i światowej opinii w/s np. żądań Izraela wobec Polski o opdszkodowania, które powinni im wypłacać Niemcy, jako faktyczni sprawcy II WŚ i ówczesnych zbrodni.

  "- Icek, dlaczego ty, Semita, sprzedajesz w swoim sklepiku tę gazetę znaną z tego, że jest antysemicka?
  - Bo widzisz, Mosze, kiedy ja Semita, mam od każdego jej egzemplarza 20 groszy dla siebie, to ona już nie jest dla mnie taka bardzo antysemicka."
 • @Kula Lis 62 10:04:55
  Idzie ocieplenie! Widzę że już u ciebie Kula Lisie gnojownik odtajał i wygramoliłeś się robaku z gówna na światło dzienne!
 • Pewnie się co noc brandzluje
  i dlatego takie głupoty wypisuje ta cała profesor.
 • @prawi co wiec 13:17:16
  Kula Lis 62 brzydzi się dzisiejszą Polską i Polakami. Do tego stopnia iż odbiera każdemu zamieszkującemu dziś nasz kraj prawa nazywania się Polakiem. Nazywa nas mierzwą , śmieciami, prostakami płodzonymi przez pijanych krasnoarmiejców. I żeby nie było wątpliwości -wszystkich, co do jednego. Ostatni "prawdziwi Polacy " jego zdaniem wyemigrowali.

  zamieścił to w komentarzu pod wpisem blogera Gorylisko w dniu 25 lutego br.

  komentarz został usunięty, ale ślad pozostał.
 • @prawi co wiec 14:01:49
  Co prawda o was zabolała? ma boleć taki mój był zamiar. Ja mogę poddać się lustracji z 10 pokoleń wstecz, a ty? Mnie nie strugał w pijanym widzie krasnoarmiejec, enkawudzista czy chazaro kałmuko mongoł, a jak to z tobą? Ja jestem herbowy, a ty niestety mierzwa i nic na to nie poradzisz.
 • @Kula Lis 62 14:33:22
  Może i herbowy, ale obecnie pracujesz, świadomie czy nie, na rzecz Izraela i jego polityki historycznej.
 • PAN
  Ta banda darmozjadow powinna poleciec na pysk...
 • @Kula Lis 62 10:04:55
  @Kula Lis 62 10:06:01
  Więzień nie chce pracować? To niech pompuje wodę! - Janusz Korwin-Mikke

  Tym ,ktorzy uwazaja ze "JKM" to ktos kto wieco mowi i warto na niego"glosowac' polecam tem krotki film.Moim zdaniem Goldberg zglupial ze szczetemi zaczal byc szczery do bolu .
  To prawda ,ze masa wiezien zarowno w USraelu (i Australii) jest prywatna ale stworzylo to tylko klase nowych niewolnikow do wynajecia za pol darmo oraz doprowadzilo do sytuacji ,gdzie skorumpowani sedziowe (czesto anonimowi wspol-wlasciciele wieznienia) dostarczaja wiezieniom nowych pensjonariuszy po to wlasnie aby sily roboczej do wynajecia przypadkiem nie zabraklo.
  W efekcie (Australia) firmy produkujace meble wystapily z oficjalnym protestem poniewaz placac swoim pracownikom normalne stawki(+ mase podatkow ) nie byly w stanie konkurowac z przemyslem "wiezniarskim."

  Metoda Goldbega ,ktora owze geniusz tak sie zachwyca" tu jest cemencik itp" zostala w przeszlosci opatentowana przez innego genialnego humaniste nazwiskiem "Stalin".
  Ten tak samo wpadl na pomysl ,ze mozna uzwac taniej sily niewolniczej do budowy nowego ustroju.
  Tysiace "rozkulaczonych" chlopow wyrzucano z bydlecych wagonow na snieg na dalekiej polnocy .Jakies deski..tu cemencik i budujecie sobie baraki a jesli nie to zdychajcie..Macie wybor.
  Odgornie narzucane kwoty "do wyaresztowania" byly czescia owego ludobojczego planu.
  Efektem byl GULAG.
  Ludzkie koszty tego eksperymentu znamy.

  Teraz te sama metoda poleca nam tow.Goldberg.

  A jesli wieznien bedzie protestowal-tortury.
  Przepraszam..Pompowanie wody...

  Tak trzymac panie Goldberg.

  Moze wreszcie ludzie ,ktorzy biora pana powaznie przejrza na oczy.

  Chcialem zamiescic ten komentarz bezposrednio pod filmem ale w ramach walki o wolnosc slowa zablokowano mi taka mozliwosc. http://www.savetubevideo.com/?v=5rFNHoYbH2E Jerzy
  Jerzy Ulicki-Rek 07.04.2013 14:28:26
 • @Kula Lis 62 16:42:11
  Pomysł na gułag to tu wprowadzili i kontynuują rokossowskie, jaruzelskie, kiszczaki, geremki, michniki i kula lisy.

  Jeśli miałeś jakikolwiek herb to ja Ci go niniejszym odbieram. Czerwonych hrabiów nam tu już nie trzeba.
 • @Metzgerwein 18:14:29
  odebrać to ty sobie możesz ubranie z pralni czy buty od szewca. Tytuł nadał Król i tylko Król władny mi go odebrać łyku.
 • @amadeusz2006 23:53:30
  idź se skop dupe Obamie cwaniaczku zasrany. judzisz jak zawodowy prowokator.
 • @Kula Lis 62 14:33:22
  prawdę to widziałeś ale chyba tą drukowaną.

  zresztą jesteś półgłówek , bo podobno mieszkasz w Polsce pod Opolem czy gdzieś w tych rejonach. Tak więc pisałeś także o sobie, wiec swoje cv możesz sobie wsadzić.Chyba ,że już wyemigrowałeś...ale to akurat niespecjalnie by mnie zmartwiło.
 • Głodnemu chleb na myśli
  Osoba której czynność polegająca na pocieszeniu ciężko chorego przyjaciela, kojarzy się z aktem seksualnym, ma pewnie problemy z libido.
  Po chłopsku, jest nie do-jeżdżona.
 • @Kula Lis 62 19:48:18
  Kula Lisie! Tyś jakiś Lis niedorobiony. Ciebie zrobił Cap! Z mamusią z domu Fik Fikalską z męża pani Cap Koziną! Jeśli nie wierzysz idź zapytaj się Barana swego kuma i kuzyna. męska część twojej rodziny po podpasieniu w lecie i wymiśkowaniu (likwidacja cuchnięcia mięska) pójdzie na ubój rytualny. Krew na mace.
 • @Kula Lis 62 19:48:18
  Pozbawiam Cię go w imieniu Piastów i Jagiellonów. Kto trzyma z czerwonymi ideami, sam się pozbawia szlachectwa.
 • @Słoń 18:19:55
  Myślisz, że jest sterowany, w dodatku spod wody?

  Ci programiści nie mają racji:-D
 • @antares 22:22:21
  Kiedyś myślałem, że Pan zbyt pochopnie ocenia ludzi, ale teraz muszę przyznać, że rozpoznaje Pan tych capów z niemal stuprocentową bezbłędnością, zanim się sami obnażą.
 • @Poeta 23:44:57
  :-D:-D:-D

  i mordulce!
 • trele morele
  Pan stwierdzeniami o debilach też się wspisał w ten nurt, być może literatura jest od twrzenia mitów, ale historia też nam unaoczniła liczne mity, ten warszawski o poświęceniu i oddaniu, może go Pan krytykować ale historię zostawmy za sobą, a przed sobą postawmy historię współczesną. Negowanie "mitu" dezawuuję jego treść, a zatem jeśli główny szczebel to debilni buce...poddani również, mniej więcej tak to wygląda. Przekładając to na dzisiejsze realia, krytykując bohaterstwo nie uświadczysz go Pan, bo sprzedaje się przyjaciół a nawet rodzinę za złotówkę, o Ojczyźnie nie wspomnę.
 • @Metzgerwein 00:07:38
  Też Pana od dawna obserwuję i podziwiam za cierpliwość i wytrwałość w próbach docierania do rozumu głupkom. Niestety lewakowi żaden argument poza przylaniem pałą - do łba nie trafia. Pan zwróci uwagę na tego Lisa - on odkąd tu zaistniał to jeszcze nie sformułował ani jednego argumentu ale obelg do syta. Z bykami oczywiście. Prezydencka szkoła. Będziemy ich desantować z helikopterów! Bez paraszutów. Na Basen Narodowy.
 • @Rze 12:02:16
  Panie Rze! Gdyby pańskie wypracowanie przeczytał Józef Szwejk zauważyłby z pewnością, że ten pański bełkot z całą pewnością jest skutkiem wstrząsu połogowego. Za co pana chwycili kleszczami porodowymi?
 • @antares 13:40:56
  To proszę zanegować całą naszą historię, może wtedy będzie po racji Pana z muchą :)
 • @antares 13:37:38
  Oddać mu trzeba, że raz zwrócił słusznie uwagę na przemilczaną przez media wizytę naszych ministrów w Izraelu.

  Zawsze mi się wydawało, że to my mając argumenty, nie musimy stosować pałek, tym bardziej, że to oni ich muszą używać, ale może coś w tym jest.

  Za to pomysł desantu bez spadochronów popieram całkowicie.
 • @Rze 17:28:32
  Panie Rza! Dlaczego mam negować naszą historię? Jak to zresztą można zrobić? Po co? Pańskie wpisy są niezrozumiałe. Nawet nie można się domysleć o co się panu rozchodzi. Czym panu przeszkadza muszka? Uważa pan że krawat dodaje rozumu i sensu? A jak oddziałowuje krawatka na gumce?
 • @Metzgerwein 18:45:55
  Raz dziadowi się udało. Syndrom Ślepokury i ziarna.
 • Jak to nie wynika?
  Jeżeli ktoś bierze udział w czymś idiotycznym, to znaczy, że jest idiotą.
  Jeżeli ludzie ci brali udział w idiotycznym - zdaniem Korwina - powstaniu (anty-warszawskim!) to znaczy, że brali udział w czymś idiotycznym.

  Nikt na świecie nie czci idiotów i nie przypisuje im bohaterstwa.

  Wszyscy uczestnicy Powstania bohaterami byli!
  Powstanie wywołali Rosjanie, których tak kocha (choć rzadko miłość wyznaje) pan Korwin-Mikke.

  Na szczęści to on, a nie Bohaterowie Powstania przejdą do historii jako idioci, uczestnicy rzeczy idiotycznych.
 • @Aligator 00:49:39
  Aligator! Ty porąbany na rozumie pterodaktylu! Zabrałeś głos w miejscu przeznaczonym dla ludzi rozumnych a pozostałeś idiotą. I sytuacja się dla ciebie nie zmieni gdy wleziesz w miejsce przeznaczone dla idiotów. Jesteś constans! Zwróć sie do jakiegoś masarza. Baranina jest w cenie.
 • @Aligator 00:49:39
  Dziękuje Ci za wypowiedzenie tych słów, chodziło mi dokładnie o to samo, ale jeden Pan czepia się, że ma problemy z logicznym czytaniem i symbolicznym.
 • @antares 00:58:22
  Ja nie mam nic do muszek, nawet bardzo je lubie, ale Pan mnie obarcza jakimś bełkotem, wystarczy pomyśleć chwilę, co wynika z mojego a co z Pańskiej perswazji.
 • @Żuk 02:13:58
  http://www.youtube.com/watch?v=bM5NIi8m_kQ
 • @Rze 12:36:37
  Bardzo proszę!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031