Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1938 postów 2 komentarze

Blog Janusza Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke - Blog Janusza Korwin-Mikke

Dziś będę w Krakowie; spotkanie o 1700 "Pod Jaszczurami”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

(Rynek Główny 8); przyjmuję zapisy do KNP! Na spotkaniu odpowiadam na pytania, będą zapisy do KNP (w tym i do Sekcji Młodzieżowej!). Będzie też można nabyć nowe wydanie „Rząd rżnie głupa!” - i inne moje książki.

 Potem idę na "Młodzież Kontra". Najprawdopodobniej bezpośrednio po programie będę mógł na żywo słuchać komentarzy i odpowiadać na NPTV (  http://www.nptv.pl/ ). Przez jakiś kwadrans...  

 


KOMENTARZE

 • @night rat 09:27:21
  Z pewnością będzie na stronie tvp ale zapewne szybciej się pojawi na YTbe
 • JKM w Młodzież kontra
  7 kwietnia o 20:50 Korwin w "Młodzież kontra" na TVP Info. Będzie się działo! :)
  Przekażcie info dalej. Polecam również promować i wklejać ten oto obrazek w różne miejsca - na facebooku, na blogu itd. itp. http://i.imgur.com/fk3rvwk.jpg
 • TŁUMY !!!!
  Normalnie tłumy przyszły na spotkanie !!! Nie dało się wejść nawet nie na salę, ale wręcz do korytarza !!! A przecież "Jaszczury" to spore pomieszczenie !!!

  Cieszy to ogromnie, że JKM jest jednym z niewielu w Polsce polityków, na którego ludzie dobrowolnie przychodzą w dużej liczbie (drugim jest Stanisław Michalkiewicz, choć on nie do końca jest politykiem).

  Najważniejsze, żeby każdy z nas, zwolenników Wolnego Rynku robił swoje na swoim odcinku. Jedni chodzą na spotkania, inni plakatują, jedni walczą słowem, inni (jak np. ja) biorą udział w ustawkach i masakrują lewactwo.

  Razem ZWYCIĘŻYMY !!!
 • Demokracja a demon
  Za Wikipedią: "Lucyfer w antropozofii
  Antropozofia uznaje Lucyfera za brata Chrystusa, który był inspiratorem religii orientalnych, jak buddyzm i hinduizm. Reprezentuje on erotykę, literaturę, prostą technikę, idee poprawy ziemskiego świata, jak demokracja czy ekologizm..."
 • MŁODZIEŻ KONTRA !!!
  No i mam nadzieję, że nasz oddziały specjalne w programie "Młodzież kontra" zmasakrują lewaków !!!
 • @Ultima Thule 18:45:27
  no, sporo osób. Ja tylko luknąłem do środka przed siedemnastą, a potem wracając z Chaczapuri pomachałem Korwinowi przez szybę...:-)))) wraz z córeczką na rękach.....ale Kraków jest specyficvzny pod tym względem. Tu na rynku przed wyborami było na wiecu parę tyś ludzi.
 • JKM w Młodzież kontra
  http://www.youtube.com/watch?v=GrSSyR_FWyc
 • @Ultima Thule 19:31:18
  było OK. Plus dodatni dla Pana Janusza. Był bezbłędny. Szkoda, że uciekło mi pierwsze 10' Można było, kurczę, napisać że program MK zaczyna się o 20:50!
 • @
  trochę szkoda że z palety swoich poglądów eksponuje te bardziej agresywne( brak czasu coś trzeba wybrać) ale ludzie jednak się boją. Mam na myśli ten kawałek o dostępie do broni. Obiła mi się Jego wyważona opinia o stopniowym wprowadzaniu dostępu do broni i żałuję że tej części nie pociągnął bo tego trochę oczekiwał pytający a w każdym bądź razie dał szansę na pokazanie ludzkiej twarzy:). Generalnie super.
 • Syria: fatwa zezwalająca na gwałcenie chrześcijanek
  Jordański szejk daje przyzwolenie na gwałcenie chrześcijanek. Jego zdaniem islam tego nie zabrania. W niebezpieczeństwie są także kobiety wyznające alawizm. One również w opinii szejka mogą być legalnie gwałcone.
  Ks. David Fernandez, misjonarz z Instytutu Słowa Wcielonego, poinformował Agencję Fides, że w ostatnich dniach ponad 300 chrześcijańskich rodzin opuściło Cheik Maksud, dzielnicę Aleppo, zdobytą przez islamskich rebeliantów. Co najmniej 120 wyznawców Chrystusa skryło się w klasztorze należącym do Zgromadzenia Braci Marystów. Wśród uchodźców znajduje się wiele kobiet zgwałconych przez rewolucjonistów.
  Gwałciciele mają na swe ohydne czyny przyzwolenie Yasir al-Ajlawni, salafickiego szejka, pochodzenia jordańskiego, zamieszkały w Damaszku.
  W materiale zamieszczonym w Internecie oświadczył, że „legalne jest gwałcenie przez opozycjonistów Bashara al Assada, wszystkich kobiet syryjskich, które nie nią sunitkami”. Deklaruje on, że „porywanie i gwałcenie kobiet chrześcijańskich lub alawickich nie stoi w sprzeczności z nakazami islamu”.
 • Spotkanie w Krakowie
  http://www.youtube.com/playlist?list=PLYbkvQdGbqOVG_bZH1dh3sSHwmyU4fcuB
 • Dlaczego nie chcemy w Państwie Polskim takiego KRÓLA???
  http://youtu.be/_j_s12ZGJkc
 • Posłuchajcie uważnie słowa prawdy i autentyczne łzy.
  http://youtu.be/ek-3kCK_kpo

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031