Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1938 postów 2 komentarze

Blog Janusza Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke - Blog Janusza Korwin-Mikke

Czterolatki do szkół! - i wybory w Rybniku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tu Państwo możecie podziwiać pierwszy dobrze zrobiony przez Prawicę clip – protestujący przeciwko wyrywaniu 6-latków do szkół:

Tu Państwo możecie podziwiać pierwszy dobrze zrobiony przez Prawicę clip – protestujący przeciwko wyrywaniu 6-latków do szkół:

http://www.youtube.com/watch?v=Xud3wb2AFUg

 Jednak – jak łatwo zauważyć – autorzy i aktorzy są lustrzanym odbiciem posłów i ministrów: jak tamci są pewni, że sześciolatki muszą iść do szkół – to ci są pewni, że sześciolatnie nie nadają się do pójścia do szkoły!!!

Tylko jeden z PT Komentatorow zachowuje konserwatywno-liberalną trzeźwość umyslu i domaga się, by to rodzice decydowali, w jakim wieku posyłać dzieci do szkoły.

Więc powtarzam:

Chłopiec nie powinien iść do szkoły „w wieku 4 lat”, „w wieku 5 lat”,„w wieku 6 lat”,„w wieku 7 lat”, „w wieku 8 lat”, ani „w wieku 9 lat”... - tylko w takim wieku, jaki uzna za wlaściwy jego ojciec!

Dziewczynka nie powinna iść do szkoły „w wieku 4 lat”, „w wieku 5 lat”,„w wieku 6 lat”,„w wieku 7 lat”, „w wieku 8 lat”, ani „w wieku 9 lat”... - tylko w takim wieku, jaki uzna za wlaściwy jej matka!

Howgh!

=====

Uwaga! Wybory w Mikołowie i Rybniku:Idzie tu coraz lepiej – w sondażach jestem na I – II miejscu – ale to wszystko jest absolutnie niepewne – przy spodziewanej b. niskiej frekwencji. Dlatego walka będzie trwała do ostatniej chwili – a jej wynik będzie do końca niepewny. Do walki zaś potrzebne są – tak, niestety: pieniądze.

To już ostatnie chyba momenty, gdy można na konto KNP wpłacic pieniądze, które zasilą Fundusz Wyborczy! Oto numer konta:

WBK S.A. 05 1090 1199 0000 0001 1889 8442

można również wpłacać bezpośrednio na Fundusz Wyborczy – natomiast NIE WOLNO wpłacać na konto Komitetu Wyborczego!

Na konta partyjne można wpłacać tylko przelewem, kartą lub w inny sposób identyfikujący nadawcę. Mogą wpłacać tylko mieszkający w Polsce obywatele III RP. Jeśli ktoś inny chciałby wspomóc myśl konserwatywno-liberalną – proszony jest o zasilenie konta np.FundacjiKISIELA:

 ING Bank Śląski:70 1050 1025 1000 0023 2682 7942

 lub przez np.PayPal ze strony:http://fundacjakisiela.org/

Kto nie wie jak zagłosować na mnie to proszę zajrzeć tu:

http://kandydatkorwin.pl/prawo-glosowania-poradnik/

 =====

Kol.Łukasz Cichy narzeka: „Sekcja Młodych ma teraz chyba już 55-56 oddziałów, ale to i tak mało patrząc na mapę. Nie ma dużo oddziałów w Wielkopolsce (3), w Dolnośląskim (2), a przy zachodniej granicy nie ma poza Szczecinem ani jednego”. Proponuje, by chętni do SM z tego rejonu wysyłali swoje dane kontaktowe: imię, nazwisko, numer telefonu, wiek, miejsce zamieszkania i mail tu: krotoszyn@nowaprawica.org.plJeżeli w danej miejscowości będzie oddział to skierujemy tam potencjalnego kandydata, a jeżeli nie to pomożemy mu założyć oddział”.

I to jest propozycja! To przyspieszy zapisy – ale proszę kopię wysyłać drogą „urzędową”.

Ukazał się już Biuletyn KNP 8:

http://toldo.e-powiat24.pl/wp-content/uploads/2013/04/bnp-numer-81.pdf

Lista wszystkich numerów Biuletynu NP i Tygodnika NP:

http://www.nowaprawica.com.pl/article/biuletyny-nowej-prawicy

Fanpage Biuletynu Nowej Prawicy:

www.facebook.com/Biuletyn.Nowej.Prawicy

Fanpage naczelnego BNP:

www.facebook.com/toldo1992

KOMENTARZE

 • wpłaty na konto
  a jak ktoś zrobił wpłaty na konto jak niżej, jak Pan prosił we wcześniejszych wpisach na blogu, to co pieniądze nie mogą iść na kampanię wyboczą? takie konto jest zresztą podane pod prośbą na stronie nowej prawicy:
  WBK S.A. 61 1090 1199 0000 0001 1903 4592
  Kongres Nowej Prawicy
  ul. Wilcza 29a lok 4a
  00-544 Warszawa

  straszne zamieszanie z tym, bo w najnowszym wpisie znowu jakieś nowe konta... i że nie wolno wpłacać na konto komitetu. Wg nie potrzebne zamieszanie, które może zniechęcić potencjalnych darczyńców!
 • @
  Bardziej liberalnie Pan nie mógł? Płody do szkoły, maryśka dla dwulatka a debilom eutanazja.
 • *
  W ogóle młodych gojów nie powinno wysyłać się do żadnych szkół, goje powinni być tylko dobrze przysposobieni w tym, aby się podpisywali swoim imieniem i nazwiskiem pod umową o dzieło i o przyznanie im kredytu z jakiegoś żydowskiego banku, i aby umieli dobrze liczyć w zakresie do dziesięciu. To im w zupełności powinno wystarczyć.
 • @Paweł Tonderski 10:17:42
  p.s.

  Żeby mogli wspomóc liberalną sprawę swoją wpłatą na konto Korwina i jego Nową Prawicę, czy jakoś tak. :)))))))
 • ?
  Pan Korwin razem z DW90, Kasperem i GPS-em oraz innymi liberałami z tego portalu wezmą się za edukację młodych Polaków.

  Gdzie w takim razie znajdują się wasze szkoły i wykłady, gdzie wasza praca u podstaw i gdzie ta nauka?
 • @Paweł Tonderski 10:31:51
  Chyba tego nie przewidują, bo jeśli rodzic jest mądrzejszy od dziecka i wie co dla niego najlepsze możemy się spodziewać - prawdziwej patologii wczesnoszkolnej.
 • @Rze 12:03:41
  Rze; Tonderski i 49 pelikan - taką żeśta buce POPiSowsko wsiowe (pawlactwo) zrobili swoimi wpisami KUPE że macie wreszcie swoje środowisko. Ciamkajta zdrowo patafiany spod Ani Grodzkiego.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031