Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1938 postów 2 komentarze

Blog Janusza Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke - Blog Janusza Korwin-Mikke

"Gazeta Wyborcza" zapewne świętuje

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

P.Jan Kobylański skończywszy 90 lat postanowił, że wycofuje się z życia politycznego. Co oznacza zapewne koniec USOPAŁu - i koniec wspierania z tego źródła ruchu narodowego w Polsce.

 Teneryfa - to znacznie blizej, niż Urugwaj. Zdecydowałem się więc wpaść i osobiście poznać p.Kobylańskiego - znanego mi do tej pory wyłącznie z najpiękniejszych wtedy na świecie znaczków, ktore pod Jego kierownictwem wydawała w latach 50.tych poczta Republiki Paragwaj. 

P.Kobylański ma mielu goracych zwolenników - i wielu zaciekłych przeciwników. Ci pierwsi twierdzą, że dowody, iż prześladował Żydów są sfałszowane  - ci drudzy, ze sfałszowane zostały dowody, na podstawie których sądy Go uniewinniły. Na mnie osobiście zrobnil dobre wrażenie, jak na 90-latka w takim klimacie trzyma się świetnie i mówi rozsądnie. 

Co nie znaczy, że ze wszystkim się z Nim zgadzam. Ani On ze mną. 

Absolutnie nie załuję, ze Go poznałem. 

KOMENTARZE

 • TO PRAWDA :)
  Pan JKM właśnie siedział tutaj koło mnie niedaleko, w hotelowym hallu (tutaj jest za darmo WiFi) i coś pisał. Znaczy - że pisał tekst do Nowego Ekranu. Czyli jest internetowym kolegą. Wyższym o głowę, mądrzejszym o kilkadzieści lat - ale kolegą, blogerem NowegoEkranu.
  Wczoraj Pan Jan zaprosił nas do najlepszej restauracji na Teneryfie. Było bardzo fajnie.
  O, właśnie się Zawisza przysiadł i coś klika na swoim taczpadzie "sony".
  A teraz przechodzi Profesor Bender i coś do Zawiszy zagadał.
  Bardzo ładne niedzielne popołudnie.
  :)
 • @night rat 21:29:45 - RELACJE PREZESA Z NARODOWCAMI SĄ BARDZO DOBRE, A USOPAŁ...
  ...jest organizacją, która albo się teraz rozwinie w kierunku ogólno-światowego kongresu Polaków, albo może i jakoś inaczej ułoży organizacyjnie. Mówi się, że udział Prezesa w organizacyjnych sprawach będzie zachowany, ale z racji wieku - będzie mniejszy. Przeżywamy coś podobnego do abdykacji Benedykta XVI-go. Czekamy na konklawe i nowego "papieża".
  :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031